Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Premiera nowego plotera swissQprint

Premiera nowego plotera swissQprint

Ploter swissQprint Kudu

Firma swissQprint podczas targów Fespa 2022 (Berlin, 31 maja – 3 czerwca) zaprezentowała premierowo nowy model płaskiego plotera wielkoformatowego – Kudu. Jak zapewnia szwajcarski producent, rozwiązanie to stanowi połączenie wysokiej wydajności, jakości i wszechstronności.

Kudu oferuje zadruk mediów płaskich o powierzchni do 3200 × 2030 mm, a dzięki opcji roll-to-roll ploter obsługuje także podłoża zwojowe o szerokości do 3,2 m. Dzięki trzem rzędom głowic drukujących ploter drukuje z prędkością do 300 m2/godz. w maksymalnej rozdzielczości 1350 dpi. Dostępnych jest dziesięć kanałów farbowych, które można konfigurować w dowolny sposób, uwzględniając m.in. kolory neonowe. Jak podkreśla swissQprint, wykorzystanie najnowszej technologii głowic, stabilnej konstrukcji i solidnej mechaniki gwarantują precyzyjne rozmieszczenie kropli przy dużych prędkościach.

Najnowszy ploter, podobnie jak jego poprzednicy, oferuje zestaw rozwiązań, które pomagają w codziennej pracy oraz dopasowują się do wymogów produkcji – warto tu wymienić m.in. intuicyjne oprogramowanie, system próżniowy TipSwitch Vacuum pozwalający indywidualnie regulować każdy z aż 256 segmentów stołu próżniowego czy zintegrowana prowadnica cięcia mediów w rolce.

W Polsce dystrybutorem rozwiązań swissQprint jest firma SCORPIO.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.