Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Premiery Durst w Amsterdamie

Premiery Durst w Amsterdamie

Durst P5 TEX iSUB

Durst Group podczas targów FESPA Global Print Expo 2021 (Amsterdam, 12–15 października) zaprezentuje obszerne portfolio cyfrowych rozwiązań do druku wielkoformatowego. Po raz pierwszy szerokiej publiczności zostaną zaprezentowane systemy już dostępne w sprzedaży: wysokowydajna, wszechstronna i w pełni zautomatyzowana drukarka P5 350 High Speed, a także rozwiązanie przeznaczone dla szybko rozwijającego się rynku soft signage oraz wyposażenia wnętrz – model P5 TEX iSUB, wykorzystujący atramenty sublimacyjne P5 Sublifix. Na targach Durst po raz pierwszy wystąpi razem z firmą Vanguard (w 2020 r. producent nabył większościowy pakiet jej udziałów), stąd na stoisku zadebiutuje także nowa modułowa płaska drukarka VR6D.

„Po tak długim czasie z przyjemnością zaprezentujemy nasze rozwiązania międzynarodowej publiczności i pokażemy korzyści płynące z naszej oferty »From Pixel to Output« dla rynku druku wielkoformatowego. Nasz modułowy pakiet oprogramowania pomaga klientom zoptymalizować ich procesy i ostatecznie zwiększyć ich konkurencyjność. Rynek bardzo pozytywnie reaguje na to podejście, co znajduje również odzwierciedlenie w liczbie instalacji w segmencie wielkoformatowym. Cieszymy się, że możemy również zademonstrować potencjał rozwiązań europejskim odwiedzającym na targach Fespa i jesteśmy przekonani, że Vanguard, dotąd znany głównie w Ameryce Północnej, ugruntuje swoją pozycję na rynku europejskim” – mówi Christoph Gamper, dyrektor generalny i współwłaściciel firmy Durst.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.