Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Przenośne miniskanery od Epsona

Przenośne miniskanery od Epsona

Epson wprowadził na rynek dwa nowe modele lekkich skanerów przenośnych A4 – DS-70 i DS-80W. Są one przeznaczone do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami w małych środowiskach pracy oraz przez osoby pracujące w terenie lub często podróżujące.

Nowe urządzenia można szybko podłączyć zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Są lekkie, ale jednocześnie umożliwiają skanowanie dokumentów o różnej grubości – mogą skanować zarówno cienki papier o gramaturze 35 g/m, jak i gruby karton o gramaturze 270 g/m, czyli nośniki, które zazwyczaj wymagają tradycyjnego skanera płaskiego z płytą szklaną. Flagowy model DS-80W ma wbudowaną łączność wi-fi, akumulator oraz panel LCD, co zapewnia pełną mobilność i możliwość skanowania w dowolnym miejscu w prędkości 4 sekundy na stronę. Po pełnym naładowaniu urządzenie może przetworzyć cyfrowo 300 stron bez potrzeby podłączenia do źródła zasilania. Zdigitalizowane dokumenty można w prosty sposób przesyłać do aplikacji firmowych czy oprogramowania do zarządzania cyfrową dokumentacją. Do modeli DS dołączone jest oprogramowanie Document Capture Pro 2 i Epson Scan 2.0. Zapewniona jest także obsługa sterownika TWAIN, dzięki czemu można z łatwością skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje nazywania plików, rozdzielania treści i dystrybucji dokumentów sprawiają, że skanowanie staje się proste i logiczne. Użytkownicy mogą zapisywać i rozsyłać pliki w popularnych formatach, takich jak PDF, jpeg czy tiff.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu