Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Przenośne miniskanery od Epsona

Przenośne miniskanery od Epsona

Epson wprowadził na rynek dwa nowe modele lekkich skanerów przenośnych A4 – DS-70 i DS-80W. Są one przeznaczone do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami w małych środowiskach pracy oraz przez osoby pracujące w terenie lub często podróżujące.

Nowe urządzenia można szybko podłączyć zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Są lekkie, ale jednocześnie umożliwiają skanowanie dokumentów o różnej grubości – mogą skanować zarówno cienki papier o gramaturze 35 g/m, jak i gruby karton o gramaturze 270 g/m, czyli nośniki, które zazwyczaj wymagają tradycyjnego skanera płaskiego z płytą szklaną. Flagowy model DS-80W ma wbudowaną łączność wi-fi, akumulator oraz panel LCD, co zapewnia pełną mobilność i możliwość skanowania w dowolnym miejscu w prędkości 4 sekundy na stronę. Po pełnym naładowaniu urządzenie może przetworzyć cyfrowo 300 stron bez potrzeby podłączenia do źródła zasilania. Zdigitalizowane dokumenty można w prosty sposób przesyłać do aplikacji firmowych czy oprogramowania do zarządzania cyfrową dokumentacją. Do modeli DS dołączone jest oprogramowanie Document Capture Pro 2 i Epson Scan 2.0. Zapewniona jest także obsługa sterownika TWAIN, dzięki czemu można z łatwością skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje nazywania plików, rozdzielania treści i dystrybucji dokumentów sprawiają, że skanowanie staje się proste i logiczne. Użytkownicy mogą zapisywać i rozsyłać pliki w popularnych formatach, takich jak PDF, jpeg czy tiff.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu