Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Przenośne miniskanery od Epsona

Przenośne miniskanery od Epsona

Epson wprowadził na rynek dwa nowe modele lekkich skanerów przenośnych A4 – DS-70 i DS-80W. Są one przeznaczone do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami w małych środowiskach pracy oraz przez osoby pracujące w terenie lub często podróżujące.

Nowe urządzenia można szybko podłączyć zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Są lekkie, ale jednocześnie umożliwiają skanowanie dokumentów o różnej grubości – mogą skanować zarówno cienki papier o gramaturze 35 g/m, jak i gruby karton o gramaturze 270 g/m, czyli nośniki, które zazwyczaj wymagają tradycyjnego skanera płaskiego z płytą szklaną. Flagowy model DS-80W ma wbudowaną łączność wi-fi, akumulator oraz panel LCD, co zapewnia pełną mobilność i możliwość skanowania w dowolnym miejscu w prędkości 4 sekundy na stronę. Po pełnym naładowaniu urządzenie może przetworzyć cyfrowo 300 stron bez potrzeby podłączenia do źródła zasilania. Zdigitalizowane dokumenty można w prosty sposób przesyłać do aplikacji firmowych czy oprogramowania do zarządzania cyfrową dokumentacją. Do modeli DS dołączone jest oprogramowanie Document Capture Pro 2 i Epson Scan 2.0. Zapewniona jest także obsługa sterownika TWAIN, dzięki czemu można z łatwością skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje nazywania plików, rozdzielania treści i dystrybucji dokumentów sprawiają, że skanowanie staje się proste i logiczne. Użytkownicy mogą zapisywać i rozsyłać pliki w popularnych formatach, takich jak PDF, jpeg czy tiff.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu