Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Przenośny biznesowy skaner Epsona

Przenośny biznesowy skaner Epsona

W połowie stycznia Epson wprowadził na polski rynek szybki i prosty w obsłudze przenośny biznesowy skaner WorkForce DS-30 zaprojektowany z myślą o skutecznym zarządzania dokumentami w podróży. Małe wymiary (276×50×36,5 mm), niewielki ciężar (325 g) i dołączony futerał czynią ten skaner bardzo poręcznym urządzeniem, które zabrane w podróż znakomicie ułatwi szybkie zarchiwizowanie różnych dokumentów papierowych – podpisanych umów, wypełnionych formularzy czy wizytówek – i przesłanie ich do biura dla dalszej obróbki.

Skaner jest bardzo prosty w obsłudze, intuicyjne menu pozwala wykonać wszystkie operacje bez specjalnego szkolenia. Po włączeniu do gniazda USB komputera, skaner gotowy jest do natychmiastowego użycia. Do skanera DS-30 dołączony jest pakiet oprogramowania do zarządzania dokumentami, który daje duży wachlarz możliwości. Oprogramowanie EpsonScan oferuje wiele różnych funkcji, w tym automatyczne obracanie, automatyczne rozpoznawanie rozmiaru strony, poprawę jakości tekstu, usuwanie kolorów RGB, wyszukiwanie w plikach PDF, automatyczną segmentację obszaru czy automatyczne usuwanie zeskanowwanych otworów po dziurkaczu. Z kolei oprogramowanie Abbyy Fine Reader umożliwia optyczne rozpoznawanie pisma – zapisanie zeskanowanych tekstów w postaci edytowalnej, a nie jako obrazów, a Presto!BizCard 5 ułatwia zarządzanie wizytówkami i kontaktami.
Użytkownicy mogą wykorzystać też bezpłatne darmowe oprogramowanie Document Capture Pro, które można pobrać ze strony firmy Epson. Umożliwia ono bezproblemowe zintegrowanie skanera DS-30 ze wszystkimi najbardziej rozproszeniowymi systemami do zarządzania obiegiem dokumentów w firmie. W połączeniu z oprogramowaniem Document Capture Pro skaner DS-30 oferuje wiele dodatkowych funkcji „skanuj do”, w tym skanuj do wiadomości e-mail, do Microsoft SharePoint czy skanuj do chmury. Oprogramowanie umożliwia również rozpoznawanie różnych standardów kodów paskowych i strefową obsługę OCR-A/B.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.