Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Rebranding portfolio farb i lakierów

Rebranding portfolio farb i lakierów

Flint Group Packaging Inks, dostawca farb i lakierów dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego, zmienia strukturę swojego bogatego portfolio poprzez wprowadzenie do oferty gamy produktów ONECode. W jej skład wchodzi sześć marek oferujących farby i lakiery do różnych zastosowań. Firma poprzez połączenie produktów pod jedną marką chce uprościć nazewnictwo i ujednolicić asortyment, by ułatwić drukarniom prowadzenie działalności.

Portfolio ONECode obejmuje farby: VertixCode dla druku fleksograficznego, MatrixCode dla wklęsłodruku, HelixCode do stosowania we flekso- i wklęsłodruku oraz ZenCode, niedawno wprowadzoną serię zrównoważonych produktów. Rodzinę uzupełniają lakiery do nadruków i podkłady pod marką NexisCode oraz dodatki pod marką AdmixCode. Rozwiązania ONECode są obecnie wprowadzane na rynki europejskie i w założeniu firmy mają tworzyć jej nowy fundament. Co ważne, kody produktów pozostaną niezmienione także na dalszych etapach rebrandingu.

„Chcemy, by marka ONECode uprościła złożony krajobraz druku opakowań giętkich. Wszystkie produkty wchodzące w jej skład spełniają globalne wymogi zgodności z przepisami, nadają się do wszystkich zastosowań w tej branży i zapewniają niezmiennie wysoką jakość i spójne rezultaty. Ponadto nasze zespoły rozwojowe nieustannie pracują nad innowacjami dla naszych strategicznych segmentów i klientów. Upraszczając gamę farb rozpuszczalnikowych mogliśmy zoptymalizować obsługę klienta poprzez skrócenie czasu reakcji laboratorium. Ponadto klienci mogą spodziewać się zmniejszenia stanów magazynowych oraz obniżyć nakłady, jako że udało nam się ograniczyć poziom skomplikowania dzięki systemowi min-max – gamie produktów, które zaspokajają maksymalną ilość aplikacji przy minimalnej ilości produktów” – wyjaśnia Thomas Strohe, starszy dyrektor ds. strategii i segmentacji produktów, Flint Group.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.