Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Reprocentrum z drukarką Mutoh ValueJet 1324 X

Reprocentrum z drukarką Mutoh ValueJet 1324 X

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Firma istnieje na rynku trójmiejskim od 1998 r. Działalność w branży reprograficznej zaczynała od kopiowania na maszynach ozalidowych, teraz swe usługi świadczy w oparciu o urządzenia laserowe oraz wielkoformatowe. „Nasze portfolio usług obejmuje kopiowanie dokumentacji technicznych dla biur projektowych, wizualizacje architektoniczne, wydruki czarno-białe i kolorowe, a także skanowanie dokumentów i dokumentacji technicznych. Oprócz typowych zleceń realizowaliśmy skanowanie XIX-wiecznych dokumentów, dlatego w parze z doświadczeniem musi iść także sprzęt. Stale rozszerzamy naszą ofertę i staramy się, aby nasi klienci byli kompleksowo obsłużeni. O wyborze tego wszechstronnego urządzenia zdecydowała przede wszystkim jakość, ale niemałe znaczenie miała też cena. Ważna dla nas była również oferta Atrium Centrum Ploterowego, które dostarczyło urządzenie i zapewniło dobrą obsługę około- i posprzedażową” – wyjaśnia decyzję o zakupie ValueJet 1324X Beata Nabożny, właścicielka Reprocentrum.

ValueJet 1324X należy do serii drukarek wielkoformatowych marki Mutoh, drukujących ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie żywicznymi atramentami Mutoh UMS. Model ten, jak zapewnia dystrybutor, wyróżnia się stabilnością i solidnością wykonania oraz finalną jakością wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 30 m2/h. Szerokość robocza 137 cm pozwala realizować większość zleceń, z fototapetami, roll-upami i grafikami samochodowymi włącznie.

Szeroki gamut kolorystyczny atramentów UMS pozwala drukować „korporacyjne” kolory, gdyż pokrycie palety Pantone C wynosi aż 83% (z 4 kolorów CMYK). Intelligent Interweaving, czyli tzw. druk „falą” czy też „chmurką”, eliminuje paskowanie poprzez nakładanie rozmytego rastra. Kolejne warstwy atramenty nachodzą na siebie i się przeplatają, przez co nie występuje tzw. efekt paskowania nawet w trybach wysokiej prędkości. Technologia DropMaster ma na celu automatyczną kalibrację głowicy do wysokości i grubości materiału i zapobieganie rozrzutowi kropli tuszu, czyli nieprecyzyjnemu drukowi. Stała, długowieczna głowica piezo umożliwia druk zmienną kroplą, dzięki oprogramowaniu można niezależnie regulować wielkość kropel wychodzących z poszczególnych dysz. W ploterach ValueJet serii X zastosowano także rolki dociskowe na całej szerokości stołu roboczego, oprogramowanie Onyx, system atramentów w workach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu