Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

Print&Share to rozwiązanie biurowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Automatyzuje personalizację i dystrybucję dokumentów, zapewnia oszczędności kosztów, jest bardzo intuicyjne i może zredukować czas przeznaczany na czynności administracyjne aż o 87%.

Redukcję czasu wykazały testy przeprowadzone przez Ricoh Europe w styczniu 2011. Czas przeznaczony na dostosowanie faktury do indywidualnych wymagań klienta został zmniejszony z 3 minut 50 sekund do zaledwie 30 sekund.
Codziennie wielu pracowników ręcznie personalizuje dokumenty, co może pochłaniać bardzo wiele czasu, a co za tym idzie – obniżać produktywność. Marlene Presa, Solutions Manager w Advanced Solutions Centre Ricoh Europe, powiedziała: „Print&Share znacznie redukuje czas przeznaczany na czynności administracyjne. Pracownicy mogą używać Print&Share w celu dostosowania standardowej faktury do indywidualnych wymagań klienta. Mogą także automatycznie przesłać dokument drogą mailową, przekonwertować go na format cyfrowy, a nawet dodać przypomnienie do swojego kalendarza w celu późniejszej edycji dokumentu”. Znaczna oszczędność czasu sprawia, że pracownicy mogą skupić się na swoich obowiązkach.
Print&Share zawiera szeroką gamę łatwych do skonfigurowania szablonów i opcji. Te opcje to m.in. tworzenie i konwertowanie dokumentów na formaty cyfrowe, takie jak XML i PDF, automatyczne dystrybuowanie poprzez e-mail, internet, faks lub druk. Oprogramowanie to wzbogaca także standardowe sterowniki do drukarek o funkcje takie jak odznaczanie stron, wybór tacy odbiorczej i sprawdzenie dostępności drukarki. Aby móc sprostać specyficznym potrzebom pracowników, można z łatwością ustawić profile osobowe dla często wykonywanych czynności.
Print&Share Eco to rozwiązanie skupione przede wszystkim na redukowaniu negatywnego wpływu drukowania na środowisko. Niechciane wydruki są eliminowane, a np. strony internetowe zawierające tylko adres URL, są automatycznie kasowane. Może także kompresować zawartość dokumentu do mniejszej liczby arkuszy. Za pomocą jednego kliknięcia, firmy mogą oszczędzić znaczne ilości papieru, redukując przy tym zarówno TCO, jak i emisje dwutlenku węgla. Print&Share Eco to nowy dodatek do nagrodzonego niedawno Sustainability Optimisation Programme. Program optymalizacji zrównoważonego rozwoju Ricoh otrzymał pierwszą nagrodę w Konkursie Dobrych Praktyk Zrównoważonego Rozwoju (EFQM Sustainability Good Practice Competition 2011).
Print&Share i Print&Share Eco uzupełniają portfolio Ricoh w zakresie rozwiązań biurowych, które pomagają firmom zaoszczędzić koszty, zapewnić bezpieczeństwo, produktywność i zrównoważony rozwój. Są łatwe do zainstalowania i odpowiednie dla każdego komputera osobistego. Używając ich wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi Ricoh, firmy mogą zredukować koszty drukowania poprzez zmniejszanie liczby drukowanych przez pracowników stron, równocześnie dystrybuując dokumenty poprzez e-mail, faks lub archiwizację w magazynie elektronicznym.
Print&Share jest dostępny w Europie Zachodniej, w przyszłości będzie dostępny także w Polsce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Przed nami tygodnie pełne słońca i wakacyjnych atrakcji, zaczynamy więc prace nad lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Większą część tego wydania poświęcimy cyfrowemu drukowi mało- i wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach oraz rynkowi upominków reklamowych. Tematyka ta jest spójna z zakresem FestiwaluDruku i FestiwaluMarketingu.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI, i na których jak zawsze będziemy obecni z naszym magazynem.

Antalis, dystrybutor opakowań przemysłowych, 6 czerwca br. otworzył nowe biuro i magazyn Packaging Design Center w Sosnowcu. Jest to już szóste centrum projektowania opakowań tej firmy (trzy takie ośrodki znajdują się w Niemczech, jedno w Danii, jedno w Wielkiej Brytanii). Powstanie kolejnego w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu