Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

Print&Share to rozwiązanie biurowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Automatyzuje personalizację i dystrybucję dokumentów, zapewnia oszczędności kosztów, jest bardzo intuicyjne i może zredukować czas przeznaczany na czynności administracyjne aż o 87%.

Redukcję czasu wykazały testy przeprowadzone przez Ricoh Europe w styczniu 2011. Czas przeznaczony na dostosowanie faktury do indywidualnych wymagań klienta został zmniejszony z 3 minut 50 sekund do zaledwie 30 sekund.
Codziennie wielu pracowników ręcznie personalizuje dokumenty, co może pochłaniać bardzo wiele czasu, a co za tym idzie – obniżać produktywność. Marlene Presa, Solutions Manager w Advanced Solutions Centre Ricoh Europe, powiedziała: „Print&Share znacznie redukuje czas przeznaczany na czynności administracyjne. Pracownicy mogą używać Print&Share w celu dostosowania standardowej faktury do indywidualnych wymagań klienta. Mogą także automatycznie przesłać dokument drogą mailową, przekonwertować go na format cyfrowy, a nawet dodać przypomnienie do swojego kalendarza w celu późniejszej edycji dokumentu”. Znaczna oszczędność czasu sprawia, że pracownicy mogą skupić się na swoich obowiązkach.
Print&Share zawiera szeroką gamę łatwych do skonfigurowania szablonów i opcji. Te opcje to m.in. tworzenie i konwertowanie dokumentów na formaty cyfrowe, takie jak XML i PDF, automatyczne dystrybuowanie poprzez e-mail, internet, faks lub druk. Oprogramowanie to wzbogaca także standardowe sterowniki do drukarek o funkcje takie jak odznaczanie stron, wybór tacy odbiorczej i sprawdzenie dostępności drukarki. Aby móc sprostać specyficznym potrzebom pracowników, można z łatwością ustawić profile osobowe dla często wykonywanych czynności.
Print&Share Eco to rozwiązanie skupione przede wszystkim na redukowaniu negatywnego wpływu drukowania na środowisko. Niechciane wydruki są eliminowane, a np. strony internetowe zawierające tylko adres URL, są automatycznie kasowane. Może także kompresować zawartość dokumentu do mniejszej liczby arkuszy. Za pomocą jednego kliknięcia, firmy mogą oszczędzić znaczne ilości papieru, redukując przy tym zarówno TCO, jak i emisje dwutlenku węgla. Print&Share Eco to nowy dodatek do nagrodzonego niedawno Sustainability Optimisation Programme. Program optymalizacji zrównoważonego rozwoju Ricoh otrzymał pierwszą nagrodę w Konkursie Dobrych Praktyk Zrównoważonego Rozwoju (EFQM Sustainability Good Practice Competition 2011).
Print&Share i Print&Share Eco uzupełniają portfolio Ricoh w zakresie rozwiązań biurowych, które pomagają firmom zaoszczędzić koszty, zapewnić bezpieczeństwo, produktywność i zrównoważony rozwój. Są łatwe do zainstalowania i odpowiednie dla każdego komputera osobistego. Używając ich wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi Ricoh, firmy mogą zredukować koszty drukowania poprzez zmniejszanie liczby drukowanych przez pracowników stron, równocześnie dystrybuując dokumenty poprzez e-mail, faks lub archiwizację w magazynie elektronicznym.
Print&Share jest dostępny w Europie Zachodniej, w przyszłości będzie dostępny także w Polsce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu