Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ricoh Pro VC70000 zadebiutuje w Lucernie

Ricoh Pro VC70000 zadebiutuje w Lucernie

Producent rozwiązań do druku produkcyjnego Ricoh zapowiedział premierę atramentowego systemu produkcyjnego na papier ciągły – Ricoh Pro VC70000 podczas odbywających się w dniach 25–28 lutego 2019 r. w Lucernie Hunkeler Innovationdays. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu, która obecnie jest w trakcie procedury patentowej.

Dzięki nowej technologii suszenia na najnowszym systemie rolowym Ricoh można drukować prace o wysokim stopniu krycia oraz wyeliminować zjawisko marszczenia się papieru. Maszyna korzysta z nowych, autorskich atramentów Ricoh, które zapewniają wysoką jakość i spójność kolorystyczną wydruków. Pro VC70000 drukuje 12 000 arkuszy na godzinę i pozwala na korzystanie z tradycyjnych powlekanych podłoży offsetowych.

Podczas Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh zaprezentuje możliwości nowego systemu drukując takie aplikacje jak: fotoksiążki (w miękkiej, klejonej oprawie lub twardej, szytej), materiały do przesyłek typu direct miling czy ulotki. Odwiedzający będą mogli również przekonać się, jak działa monochromatyczny atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Pro V20000, kolorowy system produkcyjny na papier cięty Ricoh Pro C9200 oraz oprogramowanie TotalFlow BatchBuilder i ProcessDirector.

Jak informowaliśmy w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”, pierwszą firmą w Europie, która zdecydowała się na zakup Ricoh Pro VC70000, jest holenderska drukarnia Zalsman.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu