Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ricoh Pro VC70000 zadebiutuje w Lucernie

Ricoh Pro VC70000 zadebiutuje w Lucernie

Producent rozwiązań do druku produkcyjnego Ricoh zapowiedział premierę atramentowego systemu produkcyjnego na papier ciągły – Ricoh Pro VC70000 podczas odbywających się w dniach 25–28 lutego 2019 r. w Lucernie Hunkeler Innovationdays. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu, która obecnie jest w trakcie procedury patentowej.

Dzięki nowej technologii suszenia na najnowszym systemie rolowym Ricoh można drukować prace o wysokim stopniu krycia oraz wyeliminować zjawisko marszczenia się papieru. Maszyna korzysta z nowych, autorskich atramentów Ricoh, które zapewniają wysoką jakość i spójność kolorystyczną wydruków. Pro VC70000 drukuje 12 000 arkuszy na godzinę i pozwala na korzystanie z tradycyjnych powlekanych podłoży offsetowych.

Podczas Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh zaprezentuje możliwości nowego systemu drukując takie aplikacje jak: fotoksiążki (w miękkiej, klejonej oprawie lub twardej, szytej), materiały do przesyłek typu direct miling czy ulotki. Odwiedzający będą mogli również przekonać się, jak działa monochromatyczny atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Pro V20000, kolorowy system produkcyjny na papier cięty Ricoh Pro C9200 oraz oprogramowanie TotalFlow BatchBuilder i ProcessDirector.

Jak informowaliśmy w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”, pierwszą firmą w Europie, która zdecydowała się na zakup Ricoh Pro VC70000, jest holenderska drukarnia Zalsman.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Lutowe wydanie „Świata DRUKU”, nad którym właśnie zaczynamy pracę, zapowiada się bardzo ciekawie. Przygotowujemy je z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw (Nadarzyn,12–14 lutego br.) firma Sun Chemical – na wspólnym stoisku wraz z dystrybutorami swoich rozwiązań prezentować będzie produkty ze swojej bogatej oferty. Wśród nich dominować będą te przeznaczone do druku cyfrowego oraz sitodruku. Wraz z nią na stoisku będą towarzyszące jej od lat firmy E-Ploter i Zinart, do których w tegorocznej edycji dołączy również kolejny dystrybutor Sun Chemical – firma AM Trade.

Stoisko firmy DKS podczas targów RemaDays Warsaw 2020 (Nadarzyn, 12–14 lutego br.) będzie się wyróżniać „kosmiczną” scenerią, przygotowaną wspólnie z Konica Minolta Business Solutions Polska. Goście odwiedzający tę ekspozycję zostaną „zabrani w podróż”, która będzie nawiązywała do historii i ewolucji druku, stąd hasło przewodnie obecności na tej imprezie: „Print Evolution Journey”. Najważniejszymi bohaterami stoiska będą dwie nowe, przemysłowe maszyny Konica Minolta: pokazywane po raz pierwszy w Polsce hybrydowe, wielkoformatowe urządzenie AccurioWide 200 oraz niedawno włączona do oferty firmy maszyna do lakierowania 3D – MGI Jetvarnish 3D.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.