Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Rotax – system „Plug and Play” firmy Azon do zadruku butelek

Rotax – system „Plug and Play” firmy Azon do zadruku butelek

Nowe rozwiązanie firmy Azon – rotacyjny adapter Rotax – pozwala na druk „na okrągło” (360 stopni) na rozmaitych podłożach, co podwaja wydajność urządzeń cyfrowych. Urządzenie, które pracuje z drukarkami Indy UV A3, A1 i B0, umożliwia zadruk przedmiotów cylindrycznych i stożkowych o średnicy od 41 mm do 127 mm i wysokości 279 mm.

Przeznaczony jest do produkcji szklanek i kieliszków, kubków, świec, puszek, tub, zbiorników, wazonów, nagród i wielu innych. Rotax daje możliwość druku białego i pełnokolorowego. Instalacja łatwej w obsłudze przystawki Rotax na urządzeniu zajmuje ok. 2 min., dlatego rozwiązanie określa się mianem „plug and play”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu