Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Rotax – system „Plug and Play” firmy Azon do zadruku butelek

Rotax – system „Plug and Play” firmy Azon do zadruku butelek

Nowe rozwiązanie firmy Azon – rotacyjny adapter Rotax – pozwala na druk „na okrągło” (360 stopni) na rozmaitych podłożach, co podwaja wydajność urządzeń cyfrowych. Urządzenie, które pracuje z drukarkami Indy UV A3, A1 i B0, umożliwia zadruk przedmiotów cylindrycznych i stożkowych o średnicy od 41 mm do 127 mm i wysokości 279 mm.

Przeznaczony jest do produkcji szklanek i kieliszków, kubków, świec, puszek, tub, zbiorników, wazonów, nagród i wielu innych. Rotax daje możliwość druku białego i pełnokolorowego. Instalacja łatwej w obsłudze przystawki Rotax na urządzeniu zajmuje ok. 2 min., dlatego rozwiązanie określa się mianem „plug and play”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu