Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Secure Content Monitor

Secure Content Monitor

Lexmark Secure Content Monitor ogranicza ryzyko i chroni przedsiębiorstwa oraz agencje państwowe przed potencjalnymi zagrożeniami, pozwalając automatycznie śledzić i kontrolować wrażliwe informacje. Rozwiązanie może również zaoszczędzić firmie kosztów wynikających z konieczności spełnienia norm państwowych i branżowych.

Wiele firm zabezpiecza swoje poufne i tajne dokumenty, gdy są przesyłane elektronicznie, jednakże te same dokumenty są narażone na ryzyko potencjalnego nieautoryzowanego udostępnienia w postaci papierowej lub cyfrowej. Takie nieautoryzowane udostępnienie poufnych informacji może mieć ogromny wpływ na organizację, od nadszarpnięcia reputacji po wymierne koszty finansowe. Badania przeprowadzone w USA wykazały, że jeden tego typu incydent może pociągać za sobą straty przekraczające 8 mln dolarów.
Lexmark Secure Content Monitor może poprawić bezpieczeństwo w organizacji dzięki: automatycznemu przechwytywaniu i zbieraniu informacji ekstrahowanych z dokumentów za pomocą systemów zarządzania treściami (ECM); zapewnienia dostępu do elektronicznych wersji dokumentów dokładnie w takiej formie, w jakiej zostały skopiowane, zeskanowane, wysłane pocztą elektroniczną lub faksem; ustawieniu proaktywnych alertów, które stale wyszukują i identyfikują treści przetwarzane przez system ECM, identyfikując w ten sposób potencjalne zagrożenia zanim zostanie wyrządzona rzeczywista szkoda; pomaganiu w przestrzeganiu regulacji dotyczących ustawy o Ochronie Danych Osobowych przy użyciu takich funkcji jak identyfikacja nieuprawnionych użytkowników lub identyfikacja istotnych dokumentów lub informacji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.