Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Selphy CP810 – kompaktowa drukarka fotograficzna

Selphy CP810 – kompaktowa drukarka fotograficzna

Firma Canon zaprezentowała kompaktową drukarkę fotograficzną Selphy CP810. Nowe, mobilne urządzenie zapewnia szybki wydruk w najwyższej jakości zarówno w trakcie podróży, jak i w domu. Ta drukarka, zastępująca model Selphy CP800 jest cieńsza, bardziej poręczna i łatwiejsza w obsłudze, a także wzbogacona o nowe, kreatywne funkcje.

Selphy CP810 to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnej drukarki, która zapewnia wysokiej jakości odbitki w czasie krótszym niż minuta. Nowa, lekka konstrukcja to również odpowiednie rozwiązanie dla użytkowników biznesowych, którzy chcą oferować fotografie do dokumentów (ID) lub błyskawiczne wydruki zdjęć.
Zdjęcia można drukować bezpośrednio z kompatybilnych kart pamięci lub z dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem PictBridge: aparatu fotograficznego lub kamery. Selphy CP810 umożliwia także drukowanie z pamięci USB lub telefonów komórkowych poprzez zintegrowany port USB, co daje natychmiastowy wydruk bez potrzeby korzystania z komputera.
Model wyposażono w duży uchylny kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7") oraz przyciski zapewniające intuicyjną i komfortową pracę. Aby zwiększyć komfort użytkowania i obsługi, można wybrać jeden spośród 13 języków menu.
Drukarka została wyposażona w ulepszoną funkcję Auto Image Optimizer, która wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu. Tym samym pozwala tworzyć wydruki, które wyglądają lepiej niż oryginalny obraz. Udaje się to osiągnąć np. poprzez kontrolę jasności i kontrastu. Użytkownicy mogą zastosować także efekt Smooth Skin, który pozwala wyrównać niedoskonałości na portretach, oraz ręczną regulację jasności.
Dzięki zastosowaniu technologii termosublimacji, Selphy CP810 daje obraz o doskonałej głębi i płynnej gradacji kolorów. Tym samym zapewnia wygląd zdjęć zbliżony do tradycyjnych wydruków z laboratorium fotograficznego, bez konieczności zbędnego oczekiwania. Wydruki są suche i gotowe chwilę po wyjęciu z drukarki, odporne na zadrapania, zacieki i blaknięcie. Urządzenie błyskawicznie drukuje pocztówki (148×100 mm), L (119×89 mm) i materiały wielkości karty kredytowej (86×54 mm). Ponadto drukarka oferuje szereg opcji układu obrazu, w tym Photo ID, który umożliwia wydruk zdjęć legitymacyjnych na jednym arkuszu papieru.
Selphy CP810 ma opcjonalny akumulator zasilający NB-CP2L, pozwalający na drukowanie w czasie podróży. Ponadto drukarka może zostać wyposażona w specjalny kabel, np. Kensington, zabezpieczający przed nieupoważnionym użyciem. W ramach wyposażenia dodatkowego dostępny jest specjalny pokrowiec, chroniący urządzenie oraz materiały eksploatacyjne do pracy w zakurzonym otoczeniu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.