Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Sharp poszerza ofertę dla biznesu

Sharp poszerza ofertę dla biznesu

Firma Sharp ogłosiła, że jej oferta zaawansowanych, monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych drukujących w formacie A3 została poszerzona o nowe modele: MX-M7570 i MX-M6570.

Wysokonakładowe biurowe MFP mają te same zaawansowane funkcje zarządzania przepływem zadań, co modele A3 najnowszej generacji, a ponadto oferują dodatkowe, zaawansowane opcje, umożliwiające firmom tworzenie we własnym zakresie dużych nakładów profesjonalnie wykończonych dokumentów.

Obydwa modele charakteryzuje szeroki zakres opcji podawania papieru i obróbki końcowej oraz możliwość druku w trybie ciągłym. Wymiana tonera nie wymaga przerwania pracy urządzenia. Podajniki mieszczą 6,7 tys. arkuszy. Urządzenia umożliwiają drukowanie do 75 str./min. Wyposażono je w łatwy w obsłudze ekran dotykowy LCD 10.1”, który można zaprogramować według własnych potrzeb, oraz czujnik ruchu, który reaguje na zbliżającego się użytkownika i maszyna jest od razu gotowa do pracy. Wszystkie urządzenia A3 firmy Sharp mają wspólny interfejs, dzięki czemu obsługa tych urządzeń przez użytkownika i administratora odbywa się w podobny sposób.Nowe modele pozwalają na bezpośredni druk plików MS Office z urządzeń USB. Funkcja OCR umożliwia również szybką i prostą digitalizację skanowanych dokumentów oraz przekształcanie ich w pliki Microsoft Office i PDF. Można je również łatwo zintegrować z istniejącymi aplikacjami działającymi w sieci, usługami mobilnymi i publicznymi usługami w chmurze. Zapewnia to łatwy dostęp do popularnych usług, takich jak Microsoft OneDrive dla firm, SharePoint Online, Box , Google Drive i Sharp Cloud Portal Office za pośrednictwem funkcji Cloud Connect.

Aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo, urządzenia wyposażono w wielopoziomowe narzędzia, które umożliwiają firmom ochronę danych podczas ich przechowywania, skanowania i drukowania. Urządzenia wielofunkcyjne są standardowo wyposażone w funkcję druku podążającego bez konieczności instalacji serwera, dzięki czemu użytkownicy mogą przechowywać zadania drukowania i zwalniać je w dowolnym momencie po uwierzytelnieniu. Oznacza to, że dokumenty zostają wydrukowane dopiero wtedy, gdy uprawniony użytkownik stoi przy urządzeniu. Poufne dokumenty nie czekają na podajniku, aż odbierze je uprawniona osoba.

Modele MX-M7570 i MX-M6570 są już dostępne w sprzedaży.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu