Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Sharp poszerza ofertę dla biznesu

Sharp poszerza ofertę dla biznesu

Firma Sharp ogłosiła, że jej oferta zaawansowanych, monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych drukujących w formacie A3 została poszerzona o nowe modele: MX-M7570 i MX-M6570.

Wysokonakładowe biurowe MFP mają te same zaawansowane funkcje zarządzania przepływem zadań, co modele A3 najnowszej generacji, a ponadto oferują dodatkowe, zaawansowane opcje, umożliwiające firmom tworzenie we własnym zakresie dużych nakładów profesjonalnie wykończonych dokumentów.

Obydwa modele charakteryzuje szeroki zakres opcji podawania papieru i obróbki końcowej oraz możliwość druku w trybie ciągłym. Wymiana tonera nie wymaga przerwania pracy urządzenia. Podajniki mieszczą 6,7 tys. arkuszy. Urządzenia umożliwiają drukowanie do 75 str./min. Wyposażono je w łatwy w obsłudze ekran dotykowy LCD 10.1”, który można zaprogramować według własnych potrzeb, oraz czujnik ruchu, który reaguje na zbliżającego się użytkownika i maszyna jest od razu gotowa do pracy. Wszystkie urządzenia A3 firmy Sharp mają wspólny interfejs, dzięki czemu obsługa tych urządzeń przez użytkownika i administratora odbywa się w podobny sposób.Nowe modele pozwalają na bezpośredni druk plików MS Office z urządzeń USB. Funkcja OCR umożliwia również szybką i prostą digitalizację skanowanych dokumentów oraz przekształcanie ich w pliki Microsoft Office i PDF. Można je również łatwo zintegrować z istniejącymi aplikacjami działającymi w sieci, usługami mobilnymi i publicznymi usługami w chmurze. Zapewnia to łatwy dostęp do popularnych usług, takich jak Microsoft OneDrive dla firm, SharePoint Online, Box , Google Drive i Sharp Cloud Portal Office za pośrednictwem funkcji Cloud Connect.

Aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo, urządzenia wyposażono w wielopoziomowe narzędzia, które umożliwiają firmom ochronę danych podczas ich przechowywania, skanowania i drukowania. Urządzenia wielofunkcyjne są standardowo wyposażone w funkcję druku podążającego bez konieczności instalacji serwera, dzięki czemu użytkownicy mogą przechowywać zadania drukowania i zwalniać je w dowolnym momencie po uwierzytelnieniu. Oznacza to, że dokumenty zostają wydrukowane dopiero wtedy, gdy uprawniony użytkownik stoi przy urządzeniu. Poufne dokumenty nie czekają na podajniku, aż odbierze je uprawniona osoba.

Modele MX-M7570 i MX-M6570 są już dostępne w sprzedaży.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu