Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Słowacy dążą do wzrostu dzięki subskrypcji Heidelberga

Słowacy dążą do wzrostu dzięki subskrypcji Heidelberga

Słowacki producent opakowań i etykiet Aluprint, chcąc zwiększyć produktywność, uruchomił w kwietniu br. maszynę Speedmaster XL 75 jako pierwszy użytkownik tego modelu w ramach subskrypcji firmy Heidelberg. Zintegrowana oferta składa się z instalacji systemu drukującego, materiałów eksploatacyjnych, obiegu pracy Prinect Production i wszystkich usług wymaganych do sprawnego działania, w tym doradztwa.

Aluprint, mający siedzibę w miejscowości Vrútky, produkuje etykiety dla znanych producentów żywności i napojów, w przeważającej mierze także spoza swego kraju. Aby pozostać konkurencyjnym na tym dynamicznym rynku i nadal zaspokajać rosnące wymagania międzynarodowych klientów, firma zamierza wykorzystać rozległą cyfryzację we wszystkich obszarach produkcji w celu dalszej poprawy wydajności i jakości procesów. W związku z użytkowaniem systemu pomiaru kolorów Prinect Inpress Control 2, który również stanowi część pakietu, Aluprint spodziewa się dalszych znaczących postępów w zakresie wydajności.

„Jesteśmy międzynarodowym producentem etykiet i naszym priorytetem jest spełnianie rygorystycznych wymagań klientów dotyczących jakości, elastyczności i absolutnej niezawodności. Całkowicie koncentrujemy się na osiągnięciu tego celu. Zdaliśmy sobie sprawę, że nasz wieloletni partner Heidelberg ma jeszcze lepsze zrozumienie procesu drukowania niż my, i uznaliśmy, że ​​jest w stanie jeszcze bardziej zwiększyć naszą wydajność. Dlatego właśnie model subskrypcji firmy całkowicie nas przekonał” – podsumował Vladimir Veselovský, dyrektor zarządzający w Aluprint.

Subskrypcja Heidelberga to model oferowania rozwiązań przez tego producenta, który powoli odchodzi od zwykłej sprzedaży maszyn drukujących. Heidelberg oferuje klientom kompletny system obejmujący maszynę, usługi, materiały eksploatacyjne, doradztwo i rozwiązania programowe, zaś klienci płacą tylko za liczbę faktycznie wydrukowanych arkuszy, przy czym całość usługi jest wliczona w cenę jednego arkusza.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.