Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńska firma LabelProfi, specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, podpisała umowę na zakup maszyny cyfrowej HP Indigo 20000. Tym samym producent odnotował sprzedaż 200. Egzemplarza tego modelu na świecie. Umowa została podpisana podczas pierwszego dnia targów Labelexpo Europe 2019.

Maszyna zostanie zainstalowana w Slovenj Gradec w Słowenii w październiku br. Park maszynowy firmy zawiera już dwie wąskowstęgowe drukarki cyfrowe HP Indigo WS6800 i urządzenia do przetwarzania etykiet, m.in. rozwiązanie do laminowania Ready Karlville Pack. Inwestycja w HP Indigo 20000 umożliwi drukarni poszerzenie portfolio o torebki, saszetki, etykiety i opakowania spersonalizowane, także realizowane w małych nakładach.

LabelProfi powstało w 1994 r. jako małe studio graficzne i przygotowujące do druku. W ciągu 25 lat przekształciło się w pełnowymiarowego dostawcę etykiet i opakowań elastycznych. „Naszym celem biznesowym jest przekształcenie działalności w zakresie etykietowania poprzez oferowanie elastycznych opakowań na żądanie z krótkim czasem wprowadzenia na rynek. Dzięki tej inwestycji możemy rozszerzyć naszą dobrze znaną usługę w branży etykiet na elastyczne opakowania i nadal dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Z radością rozpoczynamy nowy rozdział naszej historii dzięki nowej możliwości biznesowej, jaką widzimy w elastycznych opakowaniach drukowanych cyfrowo” – powiedział Uroš Slemenik, założyciel i dyrektor generalny LabelProfi.

Alon Bar-Shany, dyrektor generalny HP Indigo, dodał: „Gratulujemy LabelProfi kolejnego kroku w zapewnianiu wysokiej jakości, szybkiej realizacji i zadowolenia klientów dzięki drukarce cyfrowej HP Indigo 20000. Sprzedaż 200. jednostki to kamień milowy dla naszej firmy. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o klientach, którzy chcą przekształcić swój biznes w kompletną cyfrową fabrykę torebek, i którzy chcą rozszerzać swoją ofertę o nowe aplikacje i dostawy na żądanie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.