Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńska firma LabelProfi, specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, podpisała umowę na zakup maszyny cyfrowej HP Indigo 20000. Tym samym producent odnotował sprzedaż 200. Egzemplarza tego modelu na świecie. Umowa została podpisana podczas pierwszego dnia targów Labelexpo Europe 2019.

Maszyna zostanie zainstalowana w Slovenj Gradec w Słowenii w październiku br. Park maszynowy firmy zawiera już dwie wąskowstęgowe drukarki cyfrowe HP Indigo WS6800 i urządzenia do przetwarzania etykiet, m.in. rozwiązanie do laminowania Ready Karlville Pack. Inwestycja w HP Indigo 20000 umożliwi drukarni poszerzenie portfolio o torebki, saszetki, etykiety i opakowania spersonalizowane, także realizowane w małych nakładach.

LabelProfi powstało w 1994 r. jako małe studio graficzne i przygotowujące do druku. W ciągu 25 lat przekształciło się w pełnowymiarowego dostawcę etykiet i opakowań elastycznych. „Naszym celem biznesowym jest przekształcenie działalności w zakresie etykietowania poprzez oferowanie elastycznych opakowań na żądanie z krótkim czasem wprowadzenia na rynek. Dzięki tej inwestycji możemy rozszerzyć naszą dobrze znaną usługę w branży etykiet na elastyczne opakowania i nadal dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Z radością rozpoczynamy nowy rozdział naszej historii dzięki nowej możliwości biznesowej, jaką widzimy w elastycznych opakowaniach drukowanych cyfrowo” – powiedział Uroš Slemenik, założyciel i dyrektor generalny LabelProfi.

Alon Bar-Shany, dyrektor generalny HP Indigo, dodał: „Gratulujemy LabelProfi kolejnego kroku w zapewnianiu wysokiej jakości, szybkiej realizacji i zadowolenia klientów dzięki drukarce cyfrowej HP Indigo 20000. Sprzedaż 200. jednostki to kamień milowy dla naszej firmy. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o klientach, którzy chcą przekształcić swój biznes w kompletną cyfrową fabrykę torebek, i którzy chcą rozszerzać swoją ofertę o nowe aplikacje i dostawy na żądanie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kongres Etykiety Samoprzylepne już za nami, ale my nie zasypiamy gruszek w popiele i już dziś zapraszamy na XI Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8–9 września w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program pełen ciekawych wystąpień specjalistów oraz przestrzeń do integracji. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/.
Sektory etykiet i tektury falistej pomimo oczywistych różnic mają wspólny pierwiastek – dlatego przygotowujemy specjalny dodatek do letniego wydania „Świata DRUKU” pt. „Świat opakowań i etykiet – trendy, perspektywy, wyzwania”. Publikacja, która tradycyjnie ukaże się na rynku w sierpniu br., będzie zawierała gros interesujących treści z zakresu tektury falistej i litej oraz etykiet samoprzylepnych (w tym relację z czerwcowego Kongresu).
Dodatek ten trafi do rąk prenumeratorów naszego miesięcznika, będzie dystrybuowany na konferencji w Szczyrku oraz na wielu wydarzeniach branżowych i innych, powiązanych z potrzebami poligraficznymi, aż do wyczerpania nakładu.

Można już bezpłatnie rejestrować udział w Festiwalu Marketingu. Tegoroczna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku, odbędzie się w dn. 14–15 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas wydarzenia ofertę zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Omet – producent wąsko- i średniowstęgowych maszyn do druku etykiet i opakowań giętkich, 24 czerwca br. uroczyście zainaugurowała działalność Parku Innowacji i salonu wystawowego o powierzchni 1,5 tys. m2. Obiekt znajduje się w Molteno (północne Włochy), tuż obok powstałej w ubiegłym roku nowej siedziby firmy. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 150 gości, oficjalnie zaprezentowano także nową maszynę do druku fleksograficznego – KFlex.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.