Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Śnieżnobiały G-Snow od Arctic Paper

Śnieżnobiały G-Snow od Arctic Paper

Firma Arctic Paper wprowadziła do swojej oferty nowy, śnieżnobiały, wysokiej jakości papier powlekany G-Snow. Przeznaczony jest szczególnie do wielkonakładowego druku wysokiej jakości raportów firmowych, katalogów, albumów, ekskluzywnych materiałów reklamowych i broszur.

G-Snow to bezdrzewny papier graficzny o śnieżnobiałym odcieniu (takim samym jak niepowlekany papier Amber Graphic), zapewniającym wysoki kontrast reprodukcji. Cechują go wysoka i stabilna przerabialność, szybka absorbcja farby i profesjonalna jakość druku. Papier odznacza się ponadto gładką i pozbawioną refleksji (PPS 2,5 μm) powierzchnią, co w połączeniu z wysokim wolumenem (0,94 – 0,96) gwarantującym optymalną sztywność nawet przy niższych gramaturach zapewnia – jak podaje producent – doskonałe rezultaty drukowania, ekskluzywny charakter gotowych materiałów i umożliwia szeroki wachlarz zastosowań.

G-Snow jest dostępny zarówno w arkuszach, jak i w zwojach, w różnych formatach, w gramaturach od 115 do 250 g/m². Papier ma certyfikat FSC, jest wytwarzany w Szwecji, a jego proces produkcji jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, co wpisuje się w proekologiczną politykę Arctic Paper.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem z Państwa strony zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do katalogu „Poligrafia na polskim rynku”. Zapraszamy Państwa do zaprezentowania oferty swojej firmy oraz zaktualizowania poligraficznej mapy Polski.
Katalog 2019 to specjalny dodatek do wydania lipcowo-sierpniowego miesięcznika „Świat DRUKU”, który trafi do rąk jego prenumeratorów, jak również będzie dystrybuowany w dodatkowej docelowej wysyłce do wybranych drukarń i agencji reklamowych. Będzie także towarzyszył naszej branży na targach i konferencjach Akademii Wiedzy aż do wyczerpania się nakładu. Planowany nakład katalogu „Poligrafia na polskim rynku” to 4 tys. egzemplarzy. Ten drukowany informator będzie podzielony na kategorie, zawierający wpisy teleadresowe firm związanych z branżą poligraficzną i branżami pokrewnymi: papierniczą, opakowaniową i wydawniczą.

W Barcelonie powstało Centrum Doskonałości Druku 3D i Produkcji Addytywnej firmy HP – największe na świecie i najbardziej zaawansowane centrum badań i rozwoju pracujące nad technologiami wspierającymi 4. rewolucję przemysłową. Na powierzchni 14 tys. m2 nad udoskonaleniem współczesnych procesów produkcyjnych pracować będą eksperci w dziedzinie druku 3D, wytwarzania addytywnego, inżynierii systemowej, analizy danych, oprogramowania, materiałoznawstwa, projektowania czy aplikacji.

Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, wprowadza na rynek nowe oprogramowanie – Scodix Studio W2P. Oferuje ono elastyczne połączenie wszystkich głównych istniejących już projektów web-to-print i automatyzację nawet najbardziej wymagających zadań z tego zakresu. Dzięki znacznemu wzrostowi wartości, możliwemu dzięki uszlachetnionym cyfrowo produktom, oprogramowanie otwiera nowe możliwości generowania zysku w sektorze druku na żądanie zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu