Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Śnieżnobiały G-Snow od Arctic Paper

Śnieżnobiały G-Snow od Arctic Paper

Firma Arctic Paper wprowadziła do swojej oferty nowy, śnieżnobiały, wysokiej jakości papier powlekany G-Snow. Przeznaczony jest szczególnie do wielkonakładowego druku wysokiej jakości raportów firmowych, katalogów, albumów, ekskluzywnych materiałów reklamowych i broszur.

G-Snow to bezdrzewny papier graficzny o śnieżnobiałym odcieniu (takim samym jak niepowlekany papier Amber Graphic), zapewniającym wysoki kontrast reprodukcji. Cechują go wysoka i stabilna przerabialność, szybka absorbcja farby i profesjonalna jakość druku. Papier odznacza się ponadto gładką i pozbawioną refleksji (PPS 2,5 μm) powierzchnią, co w połączeniu z wysokim wolumenem (0,94 – 0,96) gwarantującym optymalną sztywność nawet przy niższych gramaturach zapewnia – jak podaje producent – doskonałe rezultaty drukowania, ekskluzywny charakter gotowych materiałów i umożliwia szeroki wachlarz zastosowań.

G-Snow jest dostępny zarówno w arkuszach, jak i w zwojach, w różnych formatach, w gramaturach od 115 do 250 g/m². Papier ma certyfikat FSC, jest wytwarzany w Szwecji, a jego proces produkcji jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, co wpisuje się w proekologiczną politykę Arctic Paper.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu