Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Soldruk inwestuje w hybrydowy ploter drukujący

Soldruk inwestuje w hybrydowy ploter drukujący

Od lewej: Wojciech Górski i Adrian Fischer (obaj Polkos) oraz Jarosław Sierociński (Soldruk)

Lubelska firma SolDruk, działająca w branży reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, w ostatnim czasie zakupiła najnowsze urządzenie drukujące z oferty Xenons – hybrydowy model UV X2000. Jego wdrożeniem zajęła się firma Polkos, która wcześniej dostarczyła do zakładu prowadzonego przez Jarosława Sierocińskiego dwie maszyny marki Roland – LEC2-640 UV oraz solwentowy model RF-640.

SolDruk oferuje zarówno sam wydruk materiałów reklamowych i dekoracyjnych, jak również kompleksową obsługę reklamową – od wykonania pomiaru i projektu, przez wykonanie, po montaż. Wśród wykonywanych usług są m.in.: druk na różnego typu materiałach (folii samoprzylepnej, folii „one way vision”, canvas, papierze plakatowym, siatce mesh, fototapecie, banerach itd.), wycinanie i grawerowanie (sklejka, plexi, laminaty), druk wszelkiego rodzaju naklejek i wycinanie w dowolnym kształcie po obrysie; wykonywanie pieczątek, liter przestrzennych, neonów, podświetlanych kasetonów, tablic i szyldów; oklejanie witryn i samochodów.

Jak podkreśla Jarosław Sierociński, tak szeroka oferta wymaga odpowiednio wyposażonego parku maszynowego. „Nasi klienci wymagają wysokiej jakości realizacji i dotrzymywania umówionych terminów. Ponadto mamy wiele pomysłów na poszerzenie oferty, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup nowej maszyny, która – jak okazało się po spotkaniu z naszym sprawdzonym dostawcą, firmą PolKos, oferuje wiele możliwości” – mówi właściciel firmy z Lublina.

Hybrydowa maszyna Xenons X2000 o szerokości druku 2 m to wszechstronne urządzenie, które pozwala na zadruk materiałach w roli – dzięki zastosowaniu szerokiego pasa transmisyjnego ze strefami podsypu, a także na materiałach płaskich (jak dibond, drewno czy PCV) – dzięki stołom rolowym mocowanym z przodu oraz z tyłu. Urządzenie jest wyposażone w siedem głowic Epson T3200, co pozwala na wysokojakościowy druk z prędkością do 100 m2/h; dodatkowo ich rozmieszczenie (z kolorem białym pośrodku) umożliwia drukowanie tzw. „kanapki" w jednym przejściu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.