Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Specjalna edycja falcerki z okazji rocznicy połączenia MBO i Komori

Specjalna edycja falcerki z okazji rocznicy połączenia MBO i Komori

Wiosną br. minie rok od przejęcia Grupy MBO przez korporację Komori. Z tej okazji MBO wprowadza na rynek falcerkę kombi K32 KSE. Dostępna będzie ona w atrakcyjnej cenie, ze wszechstronnym pakietem wyposażenia. Oferta jest jednak ograniczona czasowo – jubileuszowa edycja urządzenia do dostępna jest tylko w okresie 1 marca – 31 sierpnia 2021 r.

Skrót KSE w nazwie maszyny oznacza „Komori Special Edition”. Zgodnie z tym falcerka kombi została zaprojektowana w kolorach korporacyjnych, czyli ciemnoszarym i białym. Jak podaje polski dystrybutor marki, firma Reprograf-Grafikus, maszyna K32 KSE oferuje wiele zalet technologicznych, obsługuje format B1 / 70 × 100 cm. Urządzenie jest dostępne w dwóch stałych wersjach: manualnej i zautomatyzowanej. Obydwa warianty są wyposażone w sterowanie maszyną M1 Advanced, obsługiwane za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dołączone jest również oprogramowanie z bezpłatną usługą zdalnej konserwacji RAS. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paletowego nakładania. Łamy równoległe są wyposażone w wałki składające Virotec i zawierają kasetę wałka narzędziowego, która skraca czas ustawiania. Oferowany pakiet obejmuje dodatkowy komplet pasów transportowych w obu wariantach; po dwa w składaniu krzyżowym i na trzecim łamie.

Ręczna wersja K32 KSE ma cztery kasety z regulowanym deflektorem, a także wałki narzędziowe na trzecim łamie. Do tego dochodzi odbieranie SBAP46ME.

Wersja automatyczna zawiera sześć zautomatyzowanych kaset. Ponadto zastosowano tu sterowanie automatycznie (zarówno wałki składające w łamie równoległym, jak i wałki narzędziowe w trzecim łamie). Pakiet zawiera najnowszy system odbierania MBO, A80. To odbieranie jest w pełni zintegrowane ze sterowaniem falcerki. Wszystkie funkcje można wykonać z dowolnego ekranu. Ponadto A80 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowania robota MBO CoBo Stack. A80 oferuje bardzo łatwy dostęp i rozbudowaną automatyzację, umożliwiając szybką i prostą konfigurację.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.