Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Systemy Böwe dla mailroomów

Systemy Böwe dla mailroomów

Lutowe Hunkeler Innovatiodays dla firmy Böwe Systec oznaczały rozpoczęcie produkcji seryjnej wysoko wydajnego system kopertującego Fusion Cross. Rozwiązanie zaprezentowano w specjalnej konfiguracji, po raz pierwszy z odwijarką papieru ze zwoju Hunkelera. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak, dzięki dołączonemu oprogramowaniu Böwe Cockpit, łatwa i intuicyjna jest eksploatacja Fusion Cross.

Cockpit umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia na monitorach dotykowych. Pokazano też możliwości platformy inteligentnej nawigacji Orbiter, przeznaczonej do prostej konfiguracji nawet najbardziej skomplikowanych przepływów pracy w całym mailroomie.
Fusion Cross cechuje prędkość przetwarzania do 22 tys. zakopertowań na godzinę przy formatach do B5 i do 16 tys. przy formatach do C4. Otwarta koncepcja urządzenia umożliwia łatwą wymianę między dodatkowymi podajnikami. Zmian formatu trwa ok. 5 minut. Fusion Cross pracuje też zdecydowanie ciszej niż konwencjonalne kopertownice.
Na kilka tygodni przed targami czytelnicy branżowego czasopisma poświęconego rynkowi przetwarzania dokumentów i korespondencji „Postmaster-Magazin” wybrali Fusion Cross produktem roku 2012 w kategorii „Mailroom and Mailing”.
Fusion Cross był prezentowany na ubiegłorocznej drupie. Firma Böwe pokazała tam także szybki system kopertujący Turbo Black – 26 tys. zakopertowań na godzinę – atrakcyjny również dla mniejszych przedsiębiorstw dzięki korzystnej cenie. Można było obejrzeć również najbardziej wszechstronny system kopertujący w segmencie najwyższych wydajności Maraton, nadający się do pakowania zróżnicowanych i problematycznych załączników w dużych ilościach – do 20 tys. zakopertowań na godzinę dla formatów C6–B5. Pracował z prototypem modułu EPOD (Envelope-on-Demand) do czterokolorowego druku na kopertach HP C500. Bez redukcji prędkości i sortowania wstępnego maszyna zadrukowuje koperty o grubości do 15 mm (22 tys. na godzinę). Wydajny Selfmailer Flexi Plus, przygotowujący do wysyłki pocztowej dokument bez kopertowania, przydatny przy wysyłce bezpośredniego mailingu bądź danych szczególnie chronionych, przyciągał uwagę publiczności, przede wszystkim z krajów azjatyckich, południowoamerykańskich i wschodnioeuropejskich.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.