Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Teckwin Shark 5000SF dostępny na rynku europejskim

Teckwin Shark 5000SF dostępny na rynku europejskim

Magenta Vision, europejski producent atramentów do drukarek w szerokim i bardzo szerokim formacie oraz autoryzowany dealer marek Teckwin oraz Polaroid, poinformował, że oficjalnie uruchomił sprzedaż nowego modelu maszyny Teckwin Shark 5000SF w Europie.

Jak podaje dystrybutor, model TS 5000SF to drukarka pracująca w superszerokim formacie – maksymalna szerokość roli wynosi pięć metrów. Maszyna pracuje z prędkością 240 m2/godz., zapewnia żywe kolory i wysoką jakość aplikacji (600 dpi). Ta dwuprzebiegowa drukarka UV LED jest wyposażona w osiem wysokowydajnych głowic drukujących Fujifilm StarFire SG600 typu drop-on-demand. Każda z nich ma 1536 niezależnych kanałów rozmieszczonych w sześciu rzędach w jednej płycie dyszy, mogą one pracować jednocześnie lub pojedynczo. Głowice te w binarnym trybie pracy mogą wyrzucać krople od 8 do 33 pikolitrów.

Charles Poot-Baudier, dyrektor generalny Magenta Vision, komentuje: „Cieszymy się, że możemy przedstawić tę nową drukarkę naszym obecnym i potencjalnym klientom w Europie. Systemy i rozwiązania, które mamy w portfolio, zostały zaprojektowane, aby ich użytkownicy mogli wejść na wyższy poziom druku i wyróżnić się na tym konkurencyjnym rynku. Drukarka TS 5000SF spełnia te obydwa kryteria. Czekamy na wiele udanych instalacji w nadchodzących miesiącach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.