Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Totem instaluje trójnóż Horizona

Totem instaluje trójnóż Horizona

Park maszynowy drukarni Totem.com.pl z Inowrocławia wzbogacił się w ostatnim czasie o zautomatyzowaną krajarkę trójnożową Horizon HT 1000 V. Urządzenie to znajduje zastosowanie zwłaszcza w procesie cięcia po druku cyfrowym, jak również w procesach oprawy z wykorzystaniem systemów Smart Binding.

Totem to dziełowa drukarnia cyfrowa z ponad 23-letnim doświadczeniem, produkująca obecnie na poziomie 3,5 mln książek rocznie. Większość z nich eksportowana jest do krajów europejskich (ponad 60% woluminów trafia do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii). W latach 2015-2018 drukarnia Totem trzykrotnie została wyróżniona tytułem najlepszej drukarni w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”, w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”.

Krajarka trójnożowa Horizon HT 1000 V jest urządzeniem opracowanym z myślą o pracy ciągłej. Może ona pracować z prędkością ok. 17 taktów na minutę. Na trójnożu HT 1000 V można obcinać książki o różnych formatach w jednym procesie produkcyjnym (jedna po drugiej), bez udziału operatora. Jest to możliwe dzięki czytnikom kodów, które znajdują się przed wejściem do komory noży. Istnieje również możliwość ustawienia formatu książki przed cięciem i formatu końcowego poprzez użycie panelu dotykowego LCD. Trójnóż może współpracować w linii z maszynami Horizon lub jako urządzenie samodzielne.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sato, dostawca rozwiązań z zakresu auto-ID oraz etykietowania, wprowadza na rynek nową drukarkę CL6NX Plus do druku termicznego i termotransferowego. Nowy model został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu monitorowania operacji. Firma uatrakcyjniła również ofertę dotychczasowych urządzeń serii NX, wprowadzając szereg aktualizacji dla drukarek serii CL4NX Plus.

Dostawca papierowych rozwiązań opakowaniowych – Smurfit Kappa – ogłosił zwiększenie swojego zaangażowania w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez, weryfikację dotychczasowych celów i wyznaczenie kolejnych w nowych obszarach działalności. Cele te, sformułowane w programie Better Planet 2050, dotyczą dalszego ograniczania wpływu firmy na środowisko naturalne, zwiększenia wsparcia dla społeczności, wśród których funkcjonuje i poprawy warunków życia swoich pracowników.

Paragon Customer Communications, jeden z największych graczy na rynku direct malingu w Wielkiej Brytanii, zainwestował w system druku Ricoh Pro VC70000. Firma specjalizuje się w druku materiałów wykorzystywanych w wysyłkach marketingowo-reklamowych, a dzięki nowej maszynie będzie mogła rozszerzyć skalę wydruków realizowanych na mediach powlekanych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.