Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Urządzenia drukujące, wspierające efektywność pracy zdalnej

Urządzenia drukujące, wspierające efektywność pracy zdalnej

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

„Ostatnio przeprowadziliśmy ankietę wśród ponad 4 tys. pracowników europejskich i bliskowschodnich firm, z której wynika, że 70% badanych za kluczowe funkcje urządzeń do pracy z domu uważa trwałość, energooszczędność i ograniczenie ilości materiałów eksploatacyjnych. Zarówno WorkForce Pro WF-4745, jak i EcoTank L6580 doskonale wpisują się w te oczekiwania. Oba modele stworzono z myślą o małych firmach i domowych biurach, co czyni z nich idealne drukarki dla wszystkich, którzy w obecnej sytuacji pracują zdalnie” – powiedział Robert Reszkowski z Epson.

WorkForce Pro WF-4745 to najbardziej przystępna cenowo propozycja firmy Epson w segmencie wielofunkcyjnych urządzeń biznesowych. Producent zapewnia, że urządzenie oferuje wysokiej jakości wydruki, dostępne z prędkością do 24 str./min. i bezproblemową obsługę dzięki pojemnym zbiornikom na atrament. Podajnik mieści aż 500 arkuszy, dzięki czemu urządzenie pracuje płynnie, a częste uzupełnianie papieru nie jest konieczne. Drukarka została wyposażona w dotykowy ekran LCD, który ułatwia korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji. Dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów (ADF) na 50 arkuszy można szybko i wygodnie zeskanować i przefaksować jedno- i dwustronne dokumenty.

EcoTank L6580 oferuje, jak podaje producent, wyjątkowo niski koszt drukowania i startowy zapas atramentu wystarczający na długie miesiące, zanim pojawi się konieczność uzupełnienia zbiorników. Unikalny i wygodny w obsłudze system pojemników oznacza brak kartridży i związanych z nimi niedogodności, takich jak duża ilość odpadów, czy czas poświęcany na ich wymianę i zakup. Drukarka ma wiele przydatnych funkcji, takich jak WiFi, pozwalające drukować praktycznie z dowolnego miejsca, szybkość druku na poziomie 25 str./min i wydruk pierwszej strony gotowy w 5,5 sek., a także pojemne podajniki. Dotykowy ekran LCD o przekątnej 4.3” ułatwia nawigację i obsługę.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Oferująca usługi druku na różnych podłożach, w tym drewnie i tworzywie, firma Verhoef z Veldhoven (południe Królestwa Niderlandów) dwa lata temu zainstalowała maszynę Fujifilm Acuity B1 z opcją białego tuszu. Celem inwestycji było obniżenie kosztów produkcji oraz zwiększenie jej jakości i tempa.

Rusza czwarta edycja Polish Graphic Design Awards – największego konkursu poświęconego komunikacji wizualnej i projektowaniu graficznemu w Polsce. W rywalizacji, której patronuje „Świat DRUKU”, mogą wziąć udział projekty zrealizowane, wdrożone lub upublicznione między 1 stycznia a 31 grudnia 2020 r., reprezentujące wszystkie istniejące dziedziny designu wizualnego (np. plakaty, kroje pism, ilustracje, wydawnictwa, magazyny i gazety, infografiki, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media, a także projektowanie eksperymentalne i studenckie). Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 maja 2021 r. (do 1 marca obowiązuje cennik promocyjny). Finał konkursu zaplanowano na czerwiec br.

Firma Gallus w dniach 3 i 4 marca br. organizuje wirtualne wydarzenie o nazwie Gallus High Performance Day. Celem dni otwartych jest prezentacja portfolio cyfrowych i konwencjonalnych systemów do druku etykiet – Gallus Labelfire, Gallus Labelmaster oraz Gallus RCS 430.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.