Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / W Krynicy-Zdroju GRAW zaprezentuje możliwości czyszczenia laserowego aniloksów

W Krynicy-Zdroju GRAW zaprezentuje możliwości czyszczenia laserowego aniloksów

Podczas zbliżającej się konferencji „Etykiety Samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 24–25 października br., GRAW zaprezentuje technologię laserowego czyszczenia aniloksów jako najskuteczniejszą i najbardziej ekologiczną. Podczas demonstracji lasera każdy uczestnik konferencji będzie mógł bezpłatnie wyczyścić jeden zabrany ze sobą wałek rastrowy. W związku z tym zachęcamy zainteresowanych do skorzystania z tej możliwości.

Firma GRAW, która od 25 lat dostarcza drukarniom materiały eksploatacyjne, maszyny i urządzenia, a także oferuje usługi doradztwa, szkoleń oraz czyszczenia (zarówno chemicznego, jak i laserowego), chce udowodnić, że poza wysoką skutecznością i jakością czyszczenia, metoda laserowego czyszczenia aniloksów charakteryzuje się bezpieczeństwem dla powierzchni rastrowych, ceramicznych i chromowych. Zwraca uwagę również na aspekt ekologiczny tej metody: brak wykorzystania chemii i wody, niski pobór energii oraz brak odpadów, które sprawiają, że jest to metoda czyszczenia najbardziej przyjazna dla środowiska.

Więcej informacji o laserowej metodzie czyszczenia aniloksów TUTAJ >>>

Poza laserem na stanowisku GRAW promowany będzie Recyl W200 – płyn do mycia aniloksów w myjkach ultradźwiękowych i ciśnieniowych wraz z myjką ultradźwiękową Recyl NextWave 2. Jak zapewnia dystrybutor, W200 spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością (BRC) oraz produktami medycznymi. Jest także całkowicie bezpieczny nie tylko dla środowiska, ale także dla człowieka, co jest szczególnie ważne dla drukarń przykładających wagę do zdrowia swoich pracowników. Każdy produkt chemiczny firmy Recyl jest biodegradowalny według kryteriów OECD, nie zawiera substancji toksycznych, rakotwórczych i mutagennych, nie wykazuje biokoncentracji, a większość produktów Recyl nie zawiera lotnych związków organicznych (VOC).

Zapraszamy!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.