Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wszechstronna drukarka domowa

Wszechstronna drukarka domowa

Firma HP zaprezentowała urządzenie HP ENVY Inspire, które określiła mianem najbardziej wszechstronnej drukarki domowej w swoim portfolio. Została ona zaprojektowana z myślą o hybrydowym stylu życia całej rodziny, aby sprostać zmieniającym się potrzebom jej członków, gdy pracują lub uczą się.

„To nasza odpowiedź na potrzeby tzw. nowej normalności, ponieważ zespół, który ją opracował, zrobił to pracując zdalnie w czasie pandemii. Urządzenie łączy nasze najlepsze produkty, atramenty fotograficzne i usługi – w połączeniu z inteligentnym systemem druku HP+, aplikacją HP Smart App5 oraz programem subskrypcji atramentu Instant Ink, zapewniając rodzinom najbardziej wszechstronny system druku domowego” – powiedział Xavier Garcia, Global Head, Print Hardware Systems, HP Inc.

ENVY Inspire z inteligentnym systemem druku HP+ poza pracą i nauką oferuje również nowe funkcje drukowania zdjęć HP, takie jak: niestandardowy druk dwustronny, automatyczne dodawanie daty i lokalizacji oraz wierne odwzorowanie kolorów, w proporcjach obrazu takich jak panorama i formatach przyjaznych dla mediów społecznościowych. Użytkownicy mogą również wybierać z szerokiej gamy szablonów dostępnych w aplikacji HP Smart App, aby tworzyć kartki okolicznościowe czy pamiątki. Urządzenie zostało zbudowane z myślą o zrównoważonym rozwoju – wykonane jest w ponad 45% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.