Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Zamień drukarkę Lexmark w urządzenie wielofunkcyjne

Zamień drukarkę Lexmark w urządzenie wielofunkcyjne

Lexmark przedstawił Lexmark 6500e MFP Option, moduł oferujący zaawansowane możliwości skanowania i obiegu dokumentów w środowiskach wymagających dużego zużycia papieru. Nowy skaner rozwija możliwości monochromatycznych drukarek laserowych T650, T652 i T654, dodając do tej nagradzanej rodziny urządzeń drukujących rozwiązania charakterystyczne dla urządzeń wielofunkcyjnych.

Moduł skanera Lexmark 6500e MFP Option jest rozwiązaniem, które można dostosować do środowiska pracy i umożliwia zarządzanie zróżnicowanymi rodzajami mediów. Dzięki tym funkcjom Lexmark 6500e MFP Option pozwala sprostać wymaganiom grup roboczych. Ma innowacyjny design, dzięki któremu może być umieszczany w przestrzeniach o ograniczonej powierzchni i wysokości, nawet w pomieszczeniach z dala od drukarki. Wyposażony jest też w 10,2-calowy dotykowy ekran, stanowiący panel zarządzający rozwiązaniami i aplikacjami. Dodatkowo, interaktywne komunikaty wyświetlane na ekranie dotykowym zwiększają komfort użytkowania i wpływają na bardziej intuicyjne wykonywanie zadań. Ponadto Lexmark 6500e MFP Option daje możliwość skanowania szerokiego zakresu materiałów i powierzchni, w tym papieru kalkowego, sztywnych kart kredytowych czy papieru w formacie A3.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.