Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / ePac instaluje 50 nowych maszyn HP Indigo

ePac instaluje 50 nowych maszyn HP Indigo

Firmy HP i ePac Flexible Packaging ogłosiły podpisanie kolejnego kontraktu dotyczącego zakupu 50 nowych maszyn do druku cyfrowego HP Indigo. Zostaną one wdrożone zarówno w istniejących, jak i powstających zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych w różnych częściach globu. ePac Flexible Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań giętkich i aktualnie realizuje strategię szybkiej ekspansji na całym świecie. To największa transakcja w historii HP Indigo.

Firma ePac Flexible Packaging powstała w 2016 r. Siedzibę główną ma w Austin w Teksasie, a oddziały znajdują się na pięciu kontynentach (jest obecna także w Polsce). Swoją działalność opiera na technologii druku cyfrowego i założeniu produkcji na żądanie, pomagając zleceniodawcom ograniczać zalegające zapasy. Od początku istnienia jest głównym użytkownikiem maszyn do druku cyfrowego HP Indigo – w ciągu ostatnich sześciu lat flota maszyn tej marki znacząco się rozrosła (są to przede wszystkim modele 20000 i 25K).

Zamówienie kolejnych 50 nowoczesnych maszyn zwiększy już rekordowe zdolności produkcyjne firmy ePac i przyspieszy globalną ekspansję. Urządzenia zostaną rozmieszczone w 36 zakładach na 5 kontynentach.

„Dążymy do rozszerzenia zasięgu na całym świecie, a wdrożenie w naszych strukturach aż 50 nowych urządzeń bez wątpienia wzmocni rekordową produkcję opakowań giętkich, oferowanych przez ePac. Nie da się też ukryć, że taka transakcja jeszcze bardziej umocni naszą wieloletnią współpracę z HP. To unikalne połączenie możliwości dwóch firm z pewnością zaowocuje świetnymi wynikami i pozwoli dalej rozwijać nasze biznesy” – tłumaczy Virag Patel, dyrektor operacyjny ePac. Haim Levit, dyrektor generalny działu druku przemysłowego HP, dodaje: „Firma ePac Flexible Packaging jest liderem światowego rynku opakowań giętkich, a niebagatelny wpływ ma na to fakt uwzględnienia w swoim modelu biznesowym maszyn HP Indigo. Wizja tego przedsiębiorstwa, zakładająca wykorzystanie druku cyfrowego do rozwoju małych i średnich marek oraz ożywianie lokalnych społeczności jest nam szczególnie bliska, i tym samym pokazuje, jak ogromne znaczenie we współczesnym świecie ma technologia cyfrowa”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.