Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Targi ExpoOPAKOWANIA w Sosnowcu

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Riset podsumowuje targi IPEX

Setki osób odwiedziły stanowisko na którym firma Riset Polska - wspólnie z producentami maszyn Uchida Yoko Global, Morgana Systems oraz Plockmatic - zaprezentowała swoje nowości. Na stoisku prezentowano m.in. liczarki optyczne i broszurownice.

Hubergroup i Comexi na Flexo Innovation Day

Najnowsze innowacje i rozwiązania oferowane przez hubergroup i Comexi zostały zaprezentowane 24 października podczas Flexo Innovation Day odbywającego się w zakładzie Comexi w hiszpańskiej Gironie. W wydarzeniu skierowanym głównie do klientów z branży opakowań giętkich z Europy południowo-zachodniej wzięło udział ponad 50 dyrektorów technicznych i zarządzających oraz inżynierów.

Cyfrowe Dni Otwarte Heidelberga

Tematem przewodnim spotkania organizowanego w warszawskiej siedzibie firmy Heidelberg Polska w dniach 28-29 listopada będą „Specjalne aplikacje w druku cyfrowym”. Impreza poświęcona będzie zagadnieniom związanym z tradycyjnymi i nowatorskimi metodami uszlachetniania druku cyfrowego.

Rozpoczął się Kongres Art of Color

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 8-9 listopada br. odbywa się Kongres Art of Color, który podejmie temat nowego wymiaru druku oraz innowacyjnych technik jego zastosowania w różnych dziedzinach przemysłu. Uczestników czeka 6 sesji tematycznych oraz 23 wykłady w trakcie których wystąpi 26 ekspertów. Czas wypełnią również warsztaty praktyczne i panele dyskusyjne.

Tematyczne piątki z PolKosem

Bydgoska firma PolKos zaprasza na kolejną edycję akcji pokazowej: "Tematyczne piątki z PolKosem". Pokazy będą odbywać się w powołanym do tego celu showroomie w siedzibie firmy w każdy piątek od 10 listopada do 1 grudnia włącznie. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach ze specjalistami z firmy PolKos proszone są o rejestrowanie się poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

Api.pl w gronie wystawców FastTextile 2017

Rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach, w tym po raz pierwszy w Europie ploter sublimacyjny Epson SureColor SC-F9300 zaprezentuje firma Api.pl z Aleksandrowa Łódzkiego. Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odbędą się w Nadarzynie k. Warszawy w dniach 16-18 listopada 2017 roku.

Recyl podsumowuje targi Labelexpo

Tegoroczna edycja targów Labelexpo była najlepszą dla firmy Recyl, głównie dzięki złożonym zamówieniom podczas targów na maszyny przez klientów z Francji, Indii, państw nadbałtyckich, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i oczywiście z Polski, gdzie trafiły urządzenia Simplex oraz nowość - myjka ultradźwiękowa NextWave 2.

Duńska drukarnia internetowa częścią grupy Onlineprinters

Istniejąca od 1999 drukarnia internetowa LaserTryk specjalizująca się w produkcji m.in. wizytówek, naklejek, plakatów, banerów i książek dołączyła do grupy Onlineprinters, jednej z największych drukarni internetowych B2B w Europie. Ta międzynarodowa grupa sprzedaje produkty poligraficzne do ponad 800 tys. klientów w 30 krajach. Założyciele LaserTryk: Esben Mols Kabell oraz Anders Grønborg, nadal będą kierowali swoim przedsiębiorstwem jako udziałowcy grupy Onlineprinters.

Rozpoczynają się targi IPEX 2017

Targi branży drukarskiej IPEX wracają do National Exhibition Center w Birmingham, gdzie będą się odbywać od 31 października do 3 listopada 2017. Organizator przygotował dla odwiedzających liczne atrakcje, podczas których poznają oni wiodące trendy rynkowe, nowe technologie, produkty i innowacje.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu