Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Drukarnia Totem.com.pl zainstalowała nową linię do produkcji broszur

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Drukarnia dziełowa CPI Group z Wielkiej Brytanii inwestuje w Jet Press 720S

Wśród cech urządzenia, które przesądziły o jego zakupie, przedsiębiorstwo wymienia jakość, czas pracy oraz doskonałe pasowanie arkuszy.

IdeaSystems na targach FestiwalDruku.pl

Firma zajmująca się dostarczaniem oprogramowania dla drukarni, producentów reklamy, producentów POS i agencji zaprasza na swoje stoisko podczas wrześniowych targów FestwialDruku.pl.

KBA zaprasza na pokazy nowej Rapidy

Od 4 do 7 września w swojej siedzibie w niemieckim Radebeul firma Koenig & Bauer będzie prezentowała wielkoformatową, ośmiokolorową (4+4) Rapidę 145 do druku dwustronnego.

Poligraficzny ring na stoisku DKS-u

Świętująca w tym roku 25-lecie działalności firma DKS na swoim stoisku podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl zorganizuje poligraficzny ring.

Warsztaty Vesline Media LAB – nowoczesne media do druku w reklamie

Firma API.PL zaprasza na warsztaty z druku, rodzajów aplikacji i zastosowania specjalistycznych mediów do druku w reklamie, które odbędą się 12 i 13 września podczas FestiwaluDruku.pl.

Premiera kalandra XPRO DS170 na FestiwalDruku.pl

Firma SoftPlast, dystrybutor urządzeń i komponentów do produkcji szeroko pojętej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, plandek, namiotów oraz markiz, zasłon i rolet zaprezentuje na targach poligrafii reklamowej nowy kalander do druku sublimacyjnego na ciepło. XPRO DS170 to kompaktowa maszyna wyposażona w olejowy bęben z powłoką teflonową, zapewniający stabilność temperatury na całej szerokości bębna, podczas całego procesu grzania. Odpowiednia do tkanin w ekspozycjach zewnętrznych i wewnętrznych charakteryzujących się żywymi i błyszczącymi kolorami dzięki doskonałej przenikalności atramentu.

Ostatni przystanek letniego „roadshow” Atrium

Już w piątek, 10 sierpnia, „roadshow” Atrium zawita do Gdyni. Będzie to zarazem ostatnia edycja letnich spotkań, które w ostatnich kilku tygodniach opolski dystrybutor rozwiązań wielkoformatowych zorganizował w dziewięciu miastach w Polsce. Na uczestników czekają zajęcia warsztatowe, prezentacje nośników do druku wielkoformatowego oraz maszyn, w tym ploterów żywicznych. Podczas kilkugodzinnych warsztatów można będzie wziąć udział w kilku blokach prezentacyjno-szkoleniowych, pokazach możliwości druku czy porozmawiać z ekspertami z tych dziedzin.
W programie uczestnicy znajdą m.in.: warsztaty oklejania mebli, warsztaty aplikacji samochodowych, warsztaty dekoracji szkła z użyciem trzech technik aplikacji, warsztaty nadruków na koszulkach, prezentacje mediów Ikonos oraz warsztaty pracy z katalogiem Inspiracji Ikonos.

Gięcie liter 3D FestiwaluDruku.pl

Firma Automatic Letter Bender zaprasza na pokazy wyginania liter 3D. Na stoisku firmy zademonstrowane zostaną możliwości nowych gietarek marki HANDON, której Automatic Letter Blender jest autoryzowanym przedstawicielem.

Targi FachPack już we wrześniu

W dniach 25–27 września 2018 w Norymberdze wszystko zakręci się ponownie wokół najnowszych innowacji i ulepszeń już istniejacych rozwiązań w branży opakowań. FachPack, europejskie specjalistyczne targi opakowań, procesów i techniki, zgromadzą ponad 1,5 tys. wystawców z ofertą w zakresie całego łańcucha procesów opakowaniowych: począwszy od opakowań z różnych materiałów, druku na opakowaniach i ich uszlachetniania, poprzez maszyny pakujące i technikę oznakowania, aż po logistykę wewnętrzną oraz logistykę opakowań. Niech Państwo będą z nami! Już teraz pod adresem www.fachpack.de można zapewnić sobie bezpłatną kartę wstępu dzięki voucherowi FP18Swiat.

Artykuł promocyjny

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu