Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Dlaczego warto wybrać naświetlarkę Esko?

Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać naświetlarkę Esko. Pobierz bezpłatny przewodnik po naświetlarkach do fleksografii:
http://go.esko.com/l/133071/2017-07-19/2q38fg

reklama

Rozwiązania Flint na Security Document World 2017

Ponad 140 wystawców i około 1800 uczestników z całego świata wzięło udział w wystawie Security Document World 2017, zlokalizowanej w londyńskiej dzielnicy Westminster. Zaprezentowano technologie, rozwiązania dla druków zabezpieczających i wiele nowości tego segmentu rynku.

Pokazy Linerless Trail na Labelexpo

Podczas wrześniowych targów będzie można uczestniczyć w pokazach organizowanych na stoisku Linerless Trail. W programie przewidziano spotkania z ekspertami, prezentacje sprzętu i próbne wydruki etykiet samoprzylepnych typu linerless.

Konferencja użytkowników SisTrade w Portugalii

6 lipca br., w Porto spotkali się użytkownicy oprogramowania do zarządzania drukarnią SisTrade ERP/MIS. W konferencji uczestniczyło ponad 130 osób z 18 krajów, w tym kadry zarządzające wszystkich polskich klientów SisTrade.

Ekosolwentowe dni otwarte w Aleksandrowie Łódzkim

W dniach 31.07-1.08 br., firma API.PL organizuje dni otwarte podczas których zaprezentuje możliwości wielkoformatowych ploterów ekosolwentowych Epson z serii SureColor SC-S. Organizator przygotował dla uczestników także preferencyjne warunki zakupu.

Forum druku cyfrowego – inspiracja dla opakowań kosmetycznych

Forum druku cyfrowego to konferencja poświęcona technologiom personalizacji opakowań i druku zmiennych danych, oraz produkcji JIT (Just In Time). Świat DRUKU objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Spotkanie branży poligraficznej w Mediolanie

W dniach 12-13 września br., w centrum wystawienniczo-kongresowym Fiera Milano odbędzie się konferencja Print4All. Będzie to wydarzenie branżowe o międzynarodowym zasięgu.

viscom 2017 – program Premium

Wzrasta wykorzystanie różnych technologii druku do produkcji przedmiotów codziennego użytku takich jak m.in. tapety czy dywany. Coraz większa liczba architektów i projektantów wnętrz zaczyna doceniać możliwości nadawania indywidualnego charakteru pomieszczeniom wykorzystując produkty drukowane.

Apex na targach Ipex 2017

Podczas targów Ipex, które odbędą się w dniach 31 października – 3 listopada 2017 roku w Birmingham, firma APEX Digital Graphic zaprezentuje maszynę do druku RMGT Ryobi 928P.

Ostatnie wolne miejsca na Kurs Adobe Lightroom

Weekendowy kurs fotograficzny, ukierunkowany na tematykę obróbki i zarządzania kolekcją zdjęć. Uczestnicy warsztatów poznawać będą oprogramowanie do obróbki zdjęć firmy Adobe, zapoznają się także z zasadami kalibracji monitorów graficznych.

Z ostatniej chwili

Choć wakacje w pełni, myślami jesteśmy już przy wydarzeniach jesiennych. We wrześniu zapraszamy na organizowane podczas FestiwalDruku.pl warsztaty z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą oraz targi Labelexpo, w październiku zaś na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 19–20 października w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br.

Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać naświetlarkę Esko. Pobierz bezpłatny przewodnik po naświetlarkach do fleksografii:
http://go.esko.com/l/133071/2017-07-19/2q38fg

reklama

W siedzibie bydgoskiego dystrybutora funkcjonuje showroom otwarty dla klientów. Na miejscu można zapoznać się z możliwościami oferowanych przez Polkos urządzeń.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu