Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / API.PL nowym dystrybutorem laminatów i laminatorów Drytac

API.PL nowym dystrybutorem laminatów i laminatorów Drytac

Od marca firma API.PL wprowadziła do sprzedaży kompleksowy asortyment firmy Drytac – znanego producenta materiałów i urządzeń do wykańczania druków. Jakość produktów Drytac wynika z ponad 30-letniego doświadczenia firmy, a posiadanie sieci dystrybucji na całym świecie świadczy o zaufaniu klientów.

W ofercie API.PL są dwa rodzaje laminatorów: płynne i rolowe. Laminatory płynne AFC występują w trzech szerokościach: 1600, 2200 i 3200 mm.
Jednak na szczególną uwagę zasługuje jeden z wielu modeli rolowych – JetMounter JM63 PRO – wszechstronny, wielkoformatowy laminator rolowy do pracy na zimno i na gorąco, o szer. 160 cm i temp. 120ºC. Jego promocyjny egzemplarz można teraz kupić w specjalnej cenie: 7490 EUR/Netto (promocja do 20 kwietnia). Dzięki prostej budowie i łatwej obsłudze, jest znakomitą pomocą przy uszlachetnianiu każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy. Sprawdza się przy produkcji średnio- i wysokonakładowej.
Dwie serie laminatów Interlam i Protac usatysfakcjonują wymagających klientów. Dzięki wysokiej jakości materiału łatwo się nakładają i są proste w użyciu. Interlam to specjalistyczne laminaty do nakładania na zimno (UV). To rozwiązanie do zabezpieczania krótkookresowych aplikacji. Laminaty Protac stosuje się do aplikacji długoookresowych, nawet w najtrudniejszych warunkach. Zabezpieczają wydruk przed zniszczeniem, wpływem wilgoci, odciskami palców, kurzem, promieniami UV. Uodparniają na uszkodzenia mechaniczne, np. szczotki w myjniach samochodowych. Posiadają interesujące tekstury: gładką jak lustro, o strukturze piasku, imitującą płótno bawełniane oraz satynową.
Ciekawostką w ofercie są poliestrowe folie Media Tac, Facemont, Window Tac. Nadają się na wystawy sklepowe, podświetlane gabloty i wszędzie tam, gdzie reklamy są zdejmowane po krótkiej ekspozycji i przyklejane na inne miejsce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.