Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / API.PL zaprasza do Londynu

API.PL zaprasza do Londynu

Autoryzowany dystrybutor ploterów Handtop UV, API.PL Spółka z o.o., zaprasza na stoisko firmy Shenzhen Handtop Tech Co. LTD na targach Fespa w Londynie w dniach 25-29 czerwca. Będzie tam można zobaczyć rodzinę najnowszych ploterów z płaskim stołem i hybrydowych. Zainteresowani goście mogą także skorzystać ze wsparcia w organizacji podróży do Londynu. Dystrybutor przygotował specjalną ofertę handlową na urządzenie Handtop 1610UV.

Na stoisku zaprezentowane będą następujące maszyny:
- Handtop 3116UV – produktywność. Precyzyjny ploter UV z płaskim stołem 3,1×1,6 m przeznaczony do druku na sztywnych i giętkich płaskich podłożach o grubości do 10 cm. Prędkość druku osiąga 74 m2/h dzięki zastosowaniu głowic Kyocera wyposażonych w 2656 dysz rozmieszczonych na długości 108 mm. Technologia grayscale i rozdzielczość fizyczna 600 dpi oraz minimalna wielkość kropli 6 pikolitrów gwarantują fotograficzną jakość druku. Dokładność wykonania stołu i powtarzalność prowadzenia karetki umożliwiają uzyskiwanie efektów druku 3D poprzez wielokrotne nakładanie tego samego obrazu.
- Handtop 1610UV – kompaktowość. Ploter z płaskim stołem 1,6×1 m, doskonale nadający się do druku gadżetów reklamowych, elementów dekoracji wnętrz, szkła i drewna. Jego główne elementy konstrukcyjne są produkowane przez renomowane firmy: niemiecki łańcuch prowadzący IGUS, włoski pas synchroniczny Megadyne; japońskie serwo Fuji, łożyska NSK, śruby prowadzące Misumi, głowice Ricoh Gen IV 7-21 pl, gwarantują gładkie przejścia tonalne bez stosowania dodatkowych jasnych atramentów. Fotograficzna jakość druku jest zachowana przy niższym zużyciu tuszu niż w rozwiązaniach konkurencyjnych. Głowica z atramentem białym umieszczona w osobnym rzędzie pozwala na druk z pełną wydajnością również na mediach kolorowych.
- Handtop 2500 UV (na zdjęciu) – uniwersalność. Szybki i dokładny ploter hybrydowy (teraz w nowej odsłonie), przeznaczony do druku z roli na rolę i na sztywnych materiałach płaskich o grubości do 5 cm. Jego stabilna konstrukcja, funkcjonalny podsys pasa transmisyjnego i nowoczesne głowice Spectra Polaris gwarantują wysoką wydajność druku na szerokiej gamie podłoży. Połączenie głowic 15 pl (CMYKcm) i 35 pl dla atramentu białego oraz lakieru czynią tę maszynę wyjątkowo uniwersalną. Jej główne podzespoły są produkowane przez renomowane firmy.

Specjaliści API.PL będą obecni nie tylko na stoisku Handtop Shenzen Ltd., ale również na stoiskach pozostałych partnerów firmy: Epson Europe, Summa, Rutland Holding.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.