Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Antalis Poland na Targach Książki

Antalis Poland na Targach Książki

Podczas tegorocznych Targów Książki w Krakowie, które odbyły się w dniach 24-27 października, firma Antalis Poland zaprezentowała swoją ofertę papierów przeznaczonych dla wydawnictw i drukarń dziełowych.

Ponad 40 tysięcy osób odwiedziło tegoroczne Targi Książki. 570 wystawców zaprezentowało w tym czasie swoje produkty zwiedzającym. Wśród nich, podobnie jak w latach poprzednich, nie mogło zabraknąć Antalis Poland. Stoisko firmy, stylizowane na jesienny park, szczególnie przyciągało wzrok i sprzyjało rozmowom w miłej atmosferze. Odwiedziło je ponad 300 gości, którym specjaliści z Antalis Poland prezentowali zarówno podłoża znane na rynku, jak i nowości. Przy kawie czy herbacie prezentowano produkty z części oferty Antalis Poland przeznaczonej dla wydawców, wymieniano poglądy na temat sytuacji na rynku książki, nowości wydawniczych oraz nowinek technicznych związanych z podłożami i technikami zadruku.
Wszyscy zainteresowani mogli przede wszystkim jeszcze lepiej poznać papiery, ze znanej na rynku wydawniczym kolekcji papierów drzewnych offsetowych Ecco Book, do której dołączyły nowe produkty: Ecco Book Cream 80 g/2 oraz Ecco Book Trend o białości wynoszącej 80%. Prezentowano także objętościowe papiery powlekane (One Bulk, Claro Bulk), kartony o różnych fakturach i wykończeniach (np. Trucrard, G-Pack, Carta Elega), a także tektury introligatorskie i papiery oraz kartony ozdobne. Szczególnie duże zainteresowanie budził nowy papier offsetowy premium o nazwie Print Speed, występujący w odcieniach białym i kremowym.
„Wśród odwiedzających nasze stoisko znaleźli się głównie przedstawiciele wydawnictw i drukarń dziełowych, ale też np. niezależni graficy czy ilustratorzy – powiedział przedstawiciel firmy Antalis Poland. – Cieszymy się, że jak co roku, mogliśmy się spotkać z naszymi klientami. Mamy nadzieję, że dotychczasowe kontakty zostały wzmocnione, a nowe, które nawiązaliśmy, zaowocują już w najbliższej przyszłości”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.