Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Atrium zaprasza na Wielkoformatowe Seminarium w Janowie Podlaskim

Atrium zaprasza na Wielkoformatowe Seminarium w Janowie Podlaskim

Licytacje ploterów, panel prezentacyjny i demonstracyjny, grill, impreza integracyjna, pokazy ogni i jeździecki, zwiedzanie słynnych stadnin. To wszystko czeka na uczestników dorocznego Seminarium Wielkoformatowego firmy Atrium Centrum Ploterowe.

Doroczne, jesienne Seminarium firma Atrium Centrum Ploterowe organizuje w różnych regionach Polski. Tym razem w dniach 13-14 października zaprasza na Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Dwudniowe spotkanie będzie poświęcone technologiom druku wielkoformatowego.
„Jesteśmy przekonani, że Państwa przyjazd okaże się dla Państwa owocny pod względem biznesowym jak i będzie znakomitą okazją do chwili odpoczynku i zabawy” – mówi Paweł Stania z działu marketingu firmy Atrium Centrum Ploterowe.
Pierwszego dnia Seminarium uczestnicy mogą liczyć na solidną dawkę wiedzy ale także i inspiracji z pierwszej ręki. Oprócz prezentacji polskich prelegentów, wieloletnich specjalistów z firmy Atrium, Artemis oraz Ikonos, organizator zaprosił światowej klasy ekspertów.
Z firmy Mutoh przyjedzie Gunter Caus, ekspert zarządzania kolorem w druku wielkoformatowym. Na liście jego specjalizacji znajdziemy zarządzanie barwą w konfiguracji 4- i 6-kolorowej, formulacje atramentów, analizę błędów druku od strony mechanicznej, elektronicznej i programowej. Będzie to nie lada gratka dla wielkoformatowych drukarzy.
Drugim gościem z fabryki ploterów Mutoh będzie Volker Lienig, szef sprzedaży i marketingu regionu EMEA, który przedstawi trendy obowiązujące teraz i te, które Mutoh wykreuje na najbliższe lata.
Po raz kolejny w Polsce zagości także, Rigte Groenbroek z firmy ONYX Graphics, producenta światowej klasy oprogramowania RIP. Spotkanie z Right będzie znakomitą okazją do poznania najnowszego produktu Onyx 12.
Ostatnim zagranicznym ekspertem, będzie Paul Koch, projektant pneumatycznego laminatora Shield. Jest to człowiek, który o laminacji wie wszystko i wiedzę tą przekaże uczestnikom seminarium.
W zamkowych salach oprócz kilkunastu specjalistów z polski i zagranicy będzie czekać blisko 20 urządzeń do druku wielkoformatowego a także post produkcji. Uczestnicy będą mogli „na żywo” zapoznać się z ich możliwościami, od najmniejszych ploterów tnących przez najpopularniejsze 1.60-metrowe plotery Mutoh ValueJet po gigantyczne plotery produkcyjne, rolowe i LED-UV!
Wśród ploterów UMS i eko-solwentowych będą prezentowane: Mutoh ValueJet 1604 X, Mutoh ValueJet 1638 X, Mutoh ValueJet 1324 X, Mutoh ValueJet 628, Artemis 1621.
„Nasza flagowa linia ploterów ValueJet zostanie zaprezentowana w całej okazałości. Uczestnicy Seminarium będą mieć niepowtarzalną okazję na sprawdzenie wszystkich modeli do druku ekologicznego. Warto pamiętać, że plotery ValueJet to nie tylko nowoczesne i stabilne plotery wyposażone w szereg japońskich technologii takich jak Drop Master, który czuwa nad kompensacją grubości medium czy też Intelligent Interweaving, który sprawia, że nawet początkujący drukarz wielkoformatowy będzie produkował atrakcyjne grafiki w łatwy i wygodny sposób. Plotety ValueJet to także przyszłościowe podejście do tematu druku LFP czyli ekonomia i ekologia. Oszczędność zachodzi na wiele sposobów poprzez stabilność pracy, niski pobór energii w odróżnieniu od innych, konkurencyjnych „eko” technologii czy też choćby poprzez stosowanie pionowych systemów dostarczania atramentu. Ekologia rozumiana przez nas jako dystrybutora to nie marketing a fakty. Atramenty Mutoh UMS stosowane w ploterach ValueJet posiadają jako jedyne pisemny certyfikat ekologiczny Eurofins a materiały Ikonos z naszej polskiej fabryki posiadają m.in. certyfikat PZH” mówią przedstawiciele Atrium
Uczestnicy będą mogli przetestować także następujące plotery LED i UV: Mutoh ValueJet 426 UF, Mutoh ValueJet 1626 UH, Artemis Orion 2512, Artemis Pulsar 3208, Artemis FR 250.
Druk bezpośredni na odzieży, koszulkach będzie prezentowany na drukarce DTG Mutoh ValueJet 405 GT. Z kolei druk sublimacyjny na 65-calowym Mutoh ValueJet 1638 WX.
Specjaliści Artemis zaprezentują cięcie laserowe na urządzeniu BDR 6050 a tradycyjne cięcie folii na znanym i lubianym ploterze Summa D60.
Nie zabraknie także innowacyjnych, nagradzanych i certyfikowanych technologii atramentowych takich jak Mutoh UMS i pionowych systemów workowych.
W zakresie materiałów IKONOS zainspiruje uczestników najnowszymi materiałami z polskiej fabryki ale także solidnym i szerokim portfolio swoich mediów.
„Jesteśmy przekonani, że uczestnicy będą zadowoleni z możliwości sprawdzenia możliwości sprawdzenia różnego rodzaju urządzeń w jednym miejscu. Co więcej, będą mogli dopytać i poradzić się polskich i zagranicznych ekspertów druku wielkoformatowego” – mówi Paweł Stania.
Oprócz licytacji organizator dla uczestników przewidział także atrakcyjne pokazy jeździeckie, ogni czy też zwiedzanie słynnych stadnin. Będzie też chwila na zabawę i kuluarowe rozmowy nie tylko o druku wielkoformatowym.
Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.