Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Avery Dennison na targach Labelexpo Europe 2017

Avery Dennison na targach Labelexpo Europe 2017

Amerykański producent zapowiedział prezentacje nowych, wydajnych i inteligentnych rozwiązań dla branży etykietowej. Innowacje od Avery Dennison będą eksponowane w interaktywnej części stoiska nr 5A31.

W gronie nowych produktów Avery Dennison znajdzie się papier przeznaczony na materiał wierzchni etykiety pochodzący z recyklingu, certyfikowany przez FSC (Radę ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, ang. Federal Stewardship Council). Materiał do produkcji tego papieru pozyskiwany jest z odpadów generowanych przez klientów końcowych. Powtórne wykorzystanie odpadów możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji papieru, bez wybielania chlorem. Gotowy papier charakteryzuje się białością i jasnością na poziomie zbliżonym do rozwiązań konwencjonalnych, i nadaje się do równie łatwego i szybkiego przetwarzania.

W trakcie czterech dni targowych, Avery Dennison będzie również prezentować materiały do produkcji etykiet z serii Sensorial Collection. Materiały te przeznaczone są głównie do produkcji etykiet na butelki, a ich głównymi odbiorcami są producenci win, piw kraftowych i innych wyrobów alkoholowych. Materiały z serii Sensorial Collection mogą posłużyć do produkcji etykiet premium a także stylizowanych na vintage lub wyrób rzemieślniczy.

Kolejną zapowiadaną nowością amerykańskiego producenta będzie nowy bezbarwny klej topliwy o podwyższonej odporności na żółknięcie. Produkt ten będzie przeznaczony do stosowania w etykietach narażonych na oddziaływanie niskiej temperatury używanych w przemyśle spożywczym. Producent obiecuje ponadto obniżenie kosztów możliwe dzięki braku konieczności stosowania folii barierowej.

Georg Mueller-Hof, wiceprezes ds. marketingu, Avery Dennison: “Targi Labelexpo Europe, jako najważniejsze tego typu wydarzenie dla naszej branży, stanowią dla nas dobrą okazję do nauki i wymiany doświadczeń. Jesteśmy otwarci na nowe spostrzeżenia i dialog z klientami uczestniczącymi w targach. Jest to dla nas idealny moment żeby zaprezentować co robimy i jak to robimy, oraz nasze kierunki rozwoju na przyszłość. W tym roku skoncentrujemy się, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, na ekorozwoju i rozwiązaniach podnoszących wizualną atrakcyjność marki”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu