Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Bizhub PRESS C8000 podbija Europę

Bizhub PRESS C8000 podbija Europę

W pierwszej połowie 2011 r. flagowy model Konica Minolta – bizhub PRESS C8000 – był najlepiej sprzedającym się urządzeniem do kolorowego druku produkcyjnego w Europie Zachodniej. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez szwajcarską firmę InfoSource, specjalizującą się w analizie danych dotyczących branży automatyki w Europie Zachodniej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

„Tego typu badania pozwalają określić, jak dobrze radzimy sobie na rynku – mówi Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska. – Cieszymy się, że bizhub PRESS C8000 to najlepiej sprzedający się produkt spośród wszystkich urządzeń do kolorowego druku produkcyjnego na papier cięty w Europie Zachodniej. Napawa nas to dumą i motywuje do jeszcze większych starań, aby nasze pozostałe produkty osiągnęły podobne wyniki”.
Bizhub PRESS C8000 jest dostępny w całej Europie od stycznia 2011 r. Wyróżnia się m.in. bardzo dużą wydajnością, dużym zakresem obsługiwanych nośników oraz znakomitym odwzorowaniem kolorów. Urządzenie po raz pierwszy zostało zaprezentowane europejskim odbiorcom na targach Ipex w maju 2010 r. i należy do wiodącej linii produktów Konica Minolta. Już w marcu następnego roku zostało nagrodzone wyróżnieniem Exceptional Certified Five Star – przyznanym przez firmę Business Equipment Research and Test Laboratories (BERTL), a w lipcu otrzymało nagrodę BERTL dla najlepszego systemu do produkcyjnego druku kolorowego.
Według danych Infosource, jeszcze lepszy wynik sprzedaży Konica Minolta osiągnęła w Europie Wschodniej. Tam posiada połowę udziałów w segmencie drukarek do kolorowego druku produkcyjnego i była najlepiej sprzedającą się marką w pierwszym półroczu 2011 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.