Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Brandy Design zaprasza na bezpłatne konsultacje wizerunkowe

Brandy Design zaprasza na bezpłatne konsultacje wizerunkowe

Agencja brandingowa Brandy Design od 16 lat tworzy i wspiera polskie marki. Na przestrzeni tego czasu, firma współpracowała z przedstawicielami międzynarodowych koncernów, instytucji publicznych, start-upów i firm rodzinnych

„Wiemy, że przemyślany branding i strategia marki są tematami istotnymi na każdym poziomie rozwoju biznesu. Wiemy również, że decyzje związane z brandingiem to kwestie trudne i wymagające namysłu, przy których warto mieć sprawdzonego i zaufanego partnera. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie nowej formuły konsultacji, które skupiają się na zagadnieniach związanych z marką. Do Państwa dyspozycji, w pełnym zaufaniu, oddajemy kilkanaście godzin z naszego czasu w miesiącu, by w przyjaznej atmosferze wspólnie zastanowić się nad rozwojem Państwa marek – wyjaśnia Maciej Konopka z firmy Brandy Design.

W trakcie konsultacji z cyklu Brand o’Clock omówione zostaną następujące kwestie:

 • Aktualna sytuacja marki;
 • kwestie spójności portfolio;
 • aktualne trendy w zarządzaniu marką i opakowaniach;
 • korzyści z rebrandingu;
 • koncepty nowych produktów;
 • rola projektanta w tworzeniu nowych produktów;
 • case'y z dorobku Brand Design, w których dizajn był istotnym czynnikiem sukcesu.

Do udziału w spotkaniach organizator zaprasza przedstawicieli start-upów, sektora małych i średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych, organizacji pozarządowych a i pozostałych instytucji zainteresowanych budowaniem świadomości marki.
Terminy można rezerwować pod adresem: brandoclock@brandy.pl

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu