Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Branża doceniła Printing United Digital Experience

Branża doceniła Printing United Digital Experience

W dniach 26 października – 12 listopada br. odbyło się wydarzenie online o nazwie Printing United Digital Experience, skierowane do wszystkich segmentów branży poligraficznej z całego świata i poruszające tematy dotyczące m.in. technologii, materiałów eksploatacyjnych, edukacji, oprogramowania czy usług. Organizator tego globalnego wydarzenia – Printing United Alliance – podał, że ogółem wzięło w nim udział ponad 8,2 tys. zarejestrowanych osób z 5,7 tys. firm i 108 krajów (odnotowano ponad 100 tys. odsłon platformy internetowej i obejrzano ponad 7,5 godzin nagrań; liczba ta stale rośnie, ponieważ do końca stycznia 2021 r. można bezpłatnie się rejestrować i korzystać z zasobów platformy).

Printing United Alliance jest nowym podmiotem, powstałym w 2020 r. w wyniku połączenia Specialty Graphic Imaging Association (SGIA) i Printing Industries of America (PIA) i stanowi największe i najbardziej wszechstronne stowarzyszenie poligraficzne w Stanach Zjednoczonych, oferujące członkom dostęp m.in. do branżowych treści edukacyjnych, szkoleń, warsztatów, imprez, badań, wytycznych rządowych i ustawodawczych. Zorganizowane po raz pierwszy wydarzenie Printing United Digital Experience skupiło w jednym miejscu nie tylko treści edukacyjne i wyniki badań, ale też prezentacje nowych produktów. Zorganizowano ponad 100 sesji edukacyjnych poruszających najważniejsze tematy, przed którymi stoi obecnie branża – m.in. zmieniające się trendy rynkowe, możliwości firm, które stanęły przed nowymi wyzwaniami w związku z pandemią COVID-19, czy ogólne perspektywy rozwoju biznesu w nadchodzących miesiącach i latach. Analitycy branżowi rozpoczynali każdy dzień wydarzenia na żywo, omawiając kluczowe trendy, statystyki, analizy i prognozy dotyczące poszczególnych segmentów rynku. Raporty te, przygotowywane przez Printing United Alliance Benchmark i NAPCO Research, wskazywały, jak w obecnej sytuacji poruszać się w biznesie, i jakie rodzaje technologii wiodą prym.
Printing United Digital Experience stanowiło również platformę prezentującą najnowsze osiągnięcia wielu producentów OEM, co było szczególnie oczekiwane przez wielu użytkowników w sytuacji, gdy większość imprez wystawienniczych została odwołana.
Wystawcy zaprezentowali produkty zupełnie nowe na arenie światowej lub najnowsze wersje wiodących na rynku rozwiązań w formie transmisji wideo, są one również nadal dostępne na platformie.

Zawartość platformy pozostaje dostępna na stronie digital.printingunited.com.

„Bardzo się cieszymy, że tak duże przedsięwzięcie okazało się sukcesem. Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim firmom i osobom, które dołączyły do tej potężnej platformy, na którą musieliśmy się przenieść w tym najbardziej niezwykłym roku, zarówno jako wystawcy, jak i jako uczestnicy. Nawet po zakończeniu wydarzenia profesjonaliści z branży nadal korzystają z bogatych zasobów platformy Printing United Digital Experience, tak sesji edukacyjnych, jak i statystyk wskazujących trendy, oraz informacji wspierających proces wyboru nowej technologii. Platforma jest dostępna do 31 stycznia, a potem rozpoczniemy pracę nad kolejną edycją i dodawaniem kolejnych treści” – powiedział Mark J. Subers, prezes Printing United Alliance.

Kolejną edycję Printing United 2021 zaplanowano w terminie 6–8 października 2021 r. w Orlando na Florydzie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Oferująca usługi druku na różnych podłożach, w tym drewnie i tworzywie, firma Verhoef z Veldhoven (południe Królestwa Niderlandów) dwa lata temu zainstalowała maszynę Fujifilm Acuity B1 z opcją białego tuszu. Celem inwestycji było obniżenie kosztów produkcji oraz zwiększenie jej jakości i tempa.

Rusza czwarta edycja Polish Graphic Design Awards – największego konkursu poświęconego komunikacji wizualnej i projektowaniu graficznemu w Polsce. W rywalizacji, której patronuje „Świat DRUKU”, mogą wziąć udział projekty zrealizowane, wdrożone lub upublicznione między 1 stycznia a 31 grudnia 2020 r., reprezentujące wszystkie istniejące dziedziny designu wizualnego (np. plakaty, kroje pism, ilustracje, wydawnictwa, magazyny i gazety, infografiki, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media, a także projektowanie eksperymentalne i studenckie). Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 maja 2021 r. (do 1 marca obowiązuje cennik promocyjny). Finał konkursu zaplanowano na czerwiec br.

Firma Gallus w dniach 3 i 4 marca br. organizuje wirtualne wydarzenie o nazwie Gallus High Performance Day. Celem dni otwartych jest prezentacja portfolio cyfrowych i konwencjonalnych systemów do druku etykiet – Gallus Labelfire, Gallus Labelmaster oraz Gallus RCS 430.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.