Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Canon laureatem nagrody Lider IT 2017

Canon laureatem nagrody Lider IT 2017

Firma Canon Polska odebrała nagrodę Lidera IT 2017 w kategorii „Workflow Management” w konkursie organizowanym w ramach warszawskich targów IT Future Expo. Jurorzy docenili zintegrowane rozwiązanie Canon Output Management, służące do zarządzania kopiowaniem, drukowaniem i skanowaniem dokumentów. Nagrody Lidera IT wręczono 19 września podczas Gali IT Future Awards.

Rozwiązanie Canon Output Management składa się z hardware’u (serii biurowych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER Advance) oraz software’u (oprogramowania uniFLOW). Canon Output Management opracowano z myślą o optymalizacji kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów w firmie, zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa informacji poufnych oraz ułatwieniu zarządzania najważniejszymi danymi.

Urządzenia wielofunkcyjne imageRUNNER Advance służą do przetwarzania dokumentów A4 i A3. Są dostępne w wersjach monochromatycznej i kolorowej. Oprogramowanie uniFLOW z kolei umożliwia centralne zarządzanie i rozliczanie użytkowników, działów i departamentów pod względem kosztów wydruków i zachowania bezpieczeństwa. Zastosowana w uniFLOW technologia Data Loss Prevention, pozwala na przesyłanie w systemie kopiowanych, faksowanych, drukowanych i skanowanych dokumentów w celu zminimalizowania ryzyka wycieku poufnych danych. Oprogramowanie uniFLOW współpracuje z urządzeniami firmy Canon, m.in. z serii i-SENSYS, imageRUNNER, imageRUNNER Advance, skanerami ScanFront i ploterami ColorWave, a także z urządzeniami innych producentów. System Canon Output Management jest dostępny w kilku skalowalnych wersjach – jako rozwiązanie bezserwerowe (ULM), chmurowe lub serwerowe. Dotychczas rozwiązanie to zostało wdrożone m.in. w firmach ABB, Skanska, Deloitte, Philip Morris i Cyfrowy Polsat.

„Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie zostało wyróżnione zarówno przez internautów głosujących w konkursie, jak i niezależne jury konkursu, która wybierała ostatecznego zwycięzcę plebiscytu” – przyznał Wiktor Różański, Dyrektor Działu Document Solutions, Canon Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu