Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Canon laureatem nagrody Lider IT 2017

Canon laureatem nagrody Lider IT 2017

Firma Canon Polska odebrała nagrodę Lidera IT 2017 w kategorii „Workflow Management” w konkursie organizowanym w ramach warszawskich targów IT Future Expo. Jurorzy docenili zintegrowane rozwiązanie Canon Output Management, służące do zarządzania kopiowaniem, drukowaniem i skanowaniem dokumentów. Nagrody Lidera IT wręczono 19 września podczas Gali IT Future Awards.

Rozwiązanie Canon Output Management składa się z hardware’u (serii biurowych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER Advance) oraz software’u (oprogramowania uniFLOW). Canon Output Management opracowano z myślą o optymalizacji kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów w firmie, zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa informacji poufnych oraz ułatwieniu zarządzania najważniejszymi danymi.

Urządzenia wielofunkcyjne imageRUNNER Advance służą do przetwarzania dokumentów A4 i A3. Są dostępne w wersjach monochromatycznej i kolorowej. Oprogramowanie uniFLOW z kolei umożliwia centralne zarządzanie i rozliczanie użytkowników, działów i departamentów pod względem kosztów wydruków i zachowania bezpieczeństwa. Zastosowana w uniFLOW technologia Data Loss Prevention, pozwala na przesyłanie w systemie kopiowanych, faksowanych, drukowanych i skanowanych dokumentów w celu zminimalizowania ryzyka wycieku poufnych danych. Oprogramowanie uniFLOW współpracuje z urządzeniami firmy Canon, m.in. z serii i-SENSYS, imageRUNNER, imageRUNNER Advance, skanerami ScanFront i ploterami ColorWave, a także z urządzeniami innych producentów. System Canon Output Management jest dostępny w kilku skalowalnych wersjach – jako rozwiązanie bezserwerowe (ULM), chmurowe lub serwerowe. Dotychczas rozwiązanie to zostało wdrożone m.in. w firmach ABB, Skanska, Deloitte, Philip Morris i Cyfrowy Polsat.

„Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie zostało wyróżnione zarówno przez internautów głosujących w konkursie, jak i niezależne jury konkursu, która wybierała ostatecznego zwycięzcę plebiscytu” – przyznał Wiktor Różański, Dyrektor Działu Document Solutions, Canon Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu