Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Centrum Ploterowe Atrium w Opolu organizuje dni otwarte

Centrum Ploterowe Atrium w Opolu organizuje dni otwarte

Przez dwa dni – 15 października i 20 listopada 2020 r. – w centrum demonstracyjnym firmy Atrium będzie można zobaczyć flagowe modele takich producentów jak Mutoh, EFI czy Summa. Jak zapewnia organizator, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich rekomendowanych standardów bezpieczeństwa.

Wśród prezentowanych modeli będzie nagrodzony Złotym Medalem MTP hybrydowy ploter EFI Pro 16h, przeznaczony do druku na materiałach sztywnych o grubości nawet do 5 cm i wadze 45 kg, oraz do klasycznego drukowania z roli na rolę. Prezentowany będzie druk na płytach meblowych, szkle, pleksi, będą także omawiane i prezentowane sposoby zabezpieczania wydruków. Będzie można poznać także możliwości ploterów Mutoh XpertJet 1641, ValueJet 1638UR i ValueJet 1638UH oraz najnowszych modeli japońskiego producenta z serii XpertJet 661UF i 461UF do zadruku gadżetów. Oprócz tego specjaliści Atrium przybliżą przemysłowy druk na tekstyliach, flagach, plandekach, superbanerze oraz klasycznych mediach rolowych: papierze, folii, banerach (wśród prezentowanych maszyn znajdą się m.in. przemysłowy ploter Artemis Pulsar2).

Oprócz rozwiązań do druku na gości dni otwartych czekać będą również urządzenia do cięcia i grawerowania – wielonarzędziowe plotery tnące Summa Cut serii F oraz lasery CO2 Artemis serii SF do obróbki szerokiej gamy tworzyw sztucznych, kartonów czy folii. Ponadto będzie można zapoznać się z całą paletą mediów przeznaczonych do druku cyfrowego – od klasycznych lekkich papierów i foli, przez materiały tekstylne, po superciężkie banery do nietypowych mediów i przedmiotów.

„Organizowane cyklicznie spotkania pozwalają klientom obejrzeć, sprawdzić i przede wszystkim przetestować maszyny przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. W ich trakcie rozmawiamy o oczekiwaniach naszych klientów, ich wymaganiach i potrzebach. Na podstawie tych rozmów staramy się wybrać optymalne rozwiązania pozwalające najpełniej realizować wszystkie kreatywne pomysły naszych klientów. Firmy biorące udział w prezentacjach mogą liczyć także na specjalne oferty cenowe oraz doradztwo leasingowe” – mówi Kamil Stupak, manager ds. sprzedaży w Atrium.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora. Ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.