Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Certyfikat TCPC dla Galileo Group

Certyfikat TCPC dla Galileo Group

Firma Galileo Group z Poznania, właściciel serwisu otofoto.net.pl, otrzymała certyfikat TCPC za wydruki na wielkoformatowym ploterze Canon imagePROGRAF PRO-6000. Certyfikat TCPC (Tecco Certified Printing Center ) to wyróżnienie przyznawane drukarzom potwierdzające najwyższą jakość przygotowywanych przez nich wydruków. Wyróżnienie przyznawane jest przez firmę Tecco – producenta papieru na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne, fotograficzne i proofingowe – i ma ważność 24 miesięcy.

Każdy kandydat do certyfikatu TCPC uczestniczy w testach, podczas których sprawdzana jest jakość dostarczanych przez niego wydruków. Dostawca ubiegający się o certyfikację musi przygotować 12 wydruków według wzoru ustalonego przez firmę Tecco i dostarczyć je do analizy. Galileo Group to pierwsza i jedyna firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oraz osiemnasta firma na świecie, wyróżniona certyfikatem TCPC. Firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z wykonywaniem wydruków FineArt i na płótnie. W październiku 2017 roku internetowa drukarnia otofoto.net.pl zainwestowała w najnowocześniejszy ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-6000.

Włodzimierz Wawrzynowicz, właściciel Galileo Group: „Certyfikacja TCPC jest ukoronowaniem naszej wieloletniej pracy i potwierdzeniem tego, że inwestycje w nowoczesne technologie cyfrowego druku przynoszą wymierne efekty. Inwestycja w nowy ploter graficzny otworzyła przed nami nowe możliwości. Brak konieczności ręcznej zmiany tuszów z fotograficznego na matowy, rewelacyjna jakość na błyszczących papierach dzięki bezbarwnemu tuszowi Chroma Optimizer oraz oszczędność w eksploatacji dzięki płynnym przejściom miedzy odcieniami daje pewność, że nasze wydruki spełniają standardy najwyższej jakości na rynku”.

Tomasz Miękus, Product Business Developer LFP, Canon Polska: „Serdecznie gratulujemy firmie Galileo Group i bardzo się cieszymy, że uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu było możliwe dzięki inwestycji w nasze urządzenie drukujące. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań do prowadzenia ich działalności biznesowej, której rozwój wspieramy. Dlatego mam nadzieję, że uzyskanie przez Galileo Group certyfikatu TCPC przełoży się dla niej na rozwój jej biznesu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu