Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Certyfikat TCPC dla Galileo Group

Certyfikat TCPC dla Galileo Group

Firma Galileo Group z Poznania, właściciel serwisu otofoto.net.pl, otrzymała certyfikat TCPC za wydruki na wielkoformatowym ploterze Canon imagePROGRAF PRO-6000. Certyfikat TCPC (Tecco Certified Printing Center ) to wyróżnienie przyznawane drukarzom potwierdzające najwyższą jakość przygotowywanych przez nich wydruków. Wyróżnienie przyznawane jest przez firmę Tecco – producenta papieru na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne, fotograficzne i proofingowe – i ma ważność 24 miesięcy.

Każdy kandydat do certyfikatu TCPC uczestniczy w testach, podczas których sprawdzana jest jakość dostarczanych przez niego wydruków. Dostawca ubiegający się o certyfikację musi przygotować 12 wydruków według wzoru ustalonego przez firmę Tecco i dostarczyć je do analizy. Galileo Group to pierwsza i jedyna firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oraz osiemnasta firma na świecie, wyróżniona certyfikatem TCPC. Firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z wykonywaniem wydruków FineArt i na płótnie. W październiku 2017 roku internetowa drukarnia otofoto.net.pl zainwestowała w najnowocześniejszy ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-6000.

Włodzimierz Wawrzynowicz, właściciel Galileo Group: „Certyfikacja TCPC jest ukoronowaniem naszej wieloletniej pracy i potwierdzeniem tego, że inwestycje w nowoczesne technologie cyfrowego druku przynoszą wymierne efekty. Inwestycja w nowy ploter graficzny otworzyła przed nami nowe możliwości. Brak konieczności ręcznej zmiany tuszów z fotograficznego na matowy, rewelacyjna jakość na błyszczących papierach dzięki bezbarwnemu tuszowi Chroma Optimizer oraz oszczędność w eksploatacji dzięki płynnym przejściom miedzy odcieniami daje pewność, że nasze wydruki spełniają standardy najwyższej jakości na rynku”.

Tomasz Miękus, Product Business Developer LFP, Canon Polska: „Serdecznie gratulujemy firmie Galileo Group i bardzo się cieszymy, że uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu było możliwe dzięki inwestycji w nasze urządzenie drukujące. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań do prowadzenia ich działalności biznesowej, której rozwój wspieramy. Dlatego mam nadzieję, że uzyskanie przez Galileo Group certyfikatu TCPC przełoży się dla niej na rozwój jej biznesu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu