Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Colours Factory z urządzeniami Horizon i Uchida

Colours Factory z urządzeniami Horizon i Uchida

Firma Colours Factory zainwestowała w nowe urządzenia firm Horizon i Uchida. Ostatnie miesiące ubiegłego roku były bardzo pracowite dla firmy Derya z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem Horizon International. Instalacja nowych urządzeń introligatorskich w Colours Factory Sp. z o.o. w Pile była poważnym przedsięwzięciem logistycznym.

Colours Factory Sp. z o.o. to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się firm branży poligraficznej w Polsce. Wraz z ciągłym rozwojem parku maszynowego urządzeń drukujących ewoluuje linia introligatorska. Ostatnio podjęto decyzję o zakupie bigówki CRF 362 oraz falcerki AFC 566A marki Horizon, a także liczarki Countron Touch marki Uchida.
Urządzenia marki Horizon i Uchida cechuje wysoka jakość pracy, a także niezawodność. Firma Colours Factory planuje wykorzystywać bigówkę Horizon CRF 362 przede wszystkim do przegniatania i składania wszelkiego rodzaju korespondencji, menu rejestracyjnego, okładek do książek oraz innych materiałów reklamowych o dużej gramaturze, które będą wymagały bigowania liniowego. Natomiast nowoczesna złamywarka Horizon AFC 566A, obsługiwana bezpośrednio z pulpitu, którą charakteryzuje m.in. bardzo szybka praca, będzie znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej grupy falcerek w firmie Colours Factory Sp. z o.o.
Dostarczona również przez firmę Derya liczarka ma zapewnić precyzyjne i szybkie liczenie dla różnych jakości i grubości papierów. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość obsługi papierów offsetowych, powlekanych, a także zadrukowanych cyfrowo.
Po zakończeniu instalacji wszystkich urządzeń i przeprowadzeniu szkoleń operatorów zarówno spółka Colours Factory, jak i firma Derya, potwierdziły chęć dalszej współpracy w przyszłości.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.