Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Cyfrowe Dni Otwarte Heidelberga

Cyfrowe Dni Otwarte Heidelberga

Tematem przewodnim spotkania organizowanego w warszawskiej siedzibie firmy Heidelberg Polska w dniach 28-29 listopada będą „Specjalne aplikacje w druku cyfrowym”. Impreza poświęcona będzie zagadnieniom związanym z tradycyjnymi i nowatorskimi metodami uszlachetniania druku cyfrowego.

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie możliwości maszyn cyfrowych Heidelberg Versafire i potencjału produkcyjnego w niestandardowych aplikacjach z wykorzystaniem oprogramowania Prinect Digital Frontend. Heidelberg pokaże również cyfrową linię produkcyjną do uniwersalnych zastosowań, takich jak druk kolorami specjalnymi oraz ponadstandardowe formaty arkuszy. Szczególną uwagę Heidelberg zamierza poświęcić drukowaniu na podłożach produkcyjnych uznawanych za trudne przy produkcji cyfrowej, jak np. substraty niepapierowe czy kartony o wysokiej gramaturze. W programie wydarzenia znajdzie się także segment poświęcony autorskim modelom biznesowym w finansowaniu rozwiązań do druku cyfrowego firmy Heidelberg.

Cyfrowe Dni Otwarte odbędą się w siedzibie firmy Heidelberg Polska przy ul. Popularnej 82 w Warszawie. Program spotkania jest taki sam na obydwa dni.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu