Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / DKS organizuje kolejne dni otwarte w Katowicach

DKS organizuje kolejne dni otwarte w Katowicach

Po dniach otwartych w Białymstoku, Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie, firma DKS organizuje kolejne dwudniowe spotkanie w Katowicach w terminie 10–11 lipca br. W programie ciekawe prezentacje, testy maszyn i oprogramowania. Kolejne, ostatnie już spotkanie z cyklu zaplanowanego na 2019 rok, odbędzie się we Wrocławiu (7–8 sierpnia). Udział jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora.

W Katowicach będą testowane następujące maszyny: Konica Minolta AccurioPress C3070 (cyfrowa maszyna pełnokolorowa z szeroką gamą modułowych rozwiązań dających możliwość tworzenia broszur poprzez oprawy klejone i automatyczne bindowanie kołowe), Canon imagePRESS C910 (nowy model Canon, który ma m.in. nowy szybszy skaner, łatwiejsze i szybsze ustawienia dla podłoży fakturowanych), Canon Vario Print 115 (drukarka monochromatyczna do średnich nakładów druku, zapewniająca dużą szybkość druku oraz wysoką jakość obrazu), ploter tonerowy KIP 860 (oferuje wysoką jakość druku i wydajność zarówno przy kolorowych jak i czarno-białych wielkoformatowych rysunkach technicznych, mapach czy plakatach), ploter pigmentowy Canon TX-3000 (zaawansowana 36-calowa drukarka wielkoformatowa do produkcji dokumentów CAD i GIS oraz plakatów; oferuje szybki, precyzyjny druk, niski koszt eksploatacji oraz bezproblemowe, sprawne zarządzanie), składarka estefold 2300 (urządzenie o szybkości pozwalającej złożyć 19 m w ciągu minuty, oferujące 10 programowanych przez użytkownika trybów składania), Contex IQ Quattro 44 ( do skanowania oraz kopiowania dokumentacji wielkoformatowej, oferuje wysoką jakość obrazu dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym wprowadzanych ulepszeń i automatycznemu oczyszczaniu wyblakłych, zabrudzonych lub przyciemnionych dokumentów).

Dostępne będą również maszyny introligatorskie: kombajn Introligatorski SCC, GMP Qtopic, bigówka automatyczna Lightning, gilotyna Digicut 49.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu