Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / DKS organizuje kolejne dni otwarte w Katowicach

DKS organizuje kolejne dni otwarte w Katowicach

Po dniach otwartych w Białymstoku, Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie, firma DKS organizuje kolejne dwudniowe spotkanie w Katowicach w terminie 10–11 lipca br. W programie ciekawe prezentacje, testy maszyn i oprogramowania. Kolejne, ostatnie już spotkanie z cyklu zaplanowanego na 2019 rok, odbędzie się we Wrocławiu (7–8 sierpnia). Udział jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora.

W Katowicach będą testowane następujące maszyny: Konica Minolta AccurioPress C3070 (cyfrowa maszyna pełnokolorowa z szeroką gamą modułowych rozwiązań dających możliwość tworzenia broszur poprzez oprawy klejone i automatyczne bindowanie kołowe), Canon imagePRESS C910 (nowy model Canon, który ma m.in. nowy szybszy skaner, łatwiejsze i szybsze ustawienia dla podłoży fakturowanych), Canon Vario Print 115 (drukarka monochromatyczna do średnich nakładów druku, zapewniająca dużą szybkość druku oraz wysoką jakość obrazu), ploter tonerowy KIP 860 (oferuje wysoką jakość druku i wydajność zarówno przy kolorowych jak i czarno-białych wielkoformatowych rysunkach technicznych, mapach czy plakatach), ploter pigmentowy Canon TX-3000 (zaawansowana 36-calowa drukarka wielkoformatowa do produkcji dokumentów CAD i GIS oraz plakatów; oferuje szybki, precyzyjny druk, niski koszt eksploatacji oraz bezproblemowe, sprawne zarządzanie), składarka estefold 2300 (urządzenie o szybkości pozwalającej złożyć 19 m w ciągu minuty, oferujące 10 programowanych przez użytkownika trybów składania), Contex IQ Quattro 44 ( do skanowania oraz kopiowania dokumentacji wielkoformatowej, oferuje wysoką jakość obrazu dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym wprowadzanych ulepszeń i automatycznemu oczyszczaniu wyblakłych, zabrudzonych lub przyciemnionych dokumentów).

Dostępne będą również maszyny introligatorskie: kombajn Introligatorski SCC, GMP Qtopic, bigówka automatyczna Lightning, gilotyna Digicut 49.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu