Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Diamond Photofoil na Xeikon Café

Diamond Photofoil na Xeikon Café

Podczas Xeikon Café Packaging Innovations 2017 (28–31 marca) firma Diamond Photofoil zaprezentuje szeroką ofertę aplikacji do cyfrowego druku transferowego – na stoisku prezentowane będą długopisy, różnego typu opakowania, wiaderka do lodów oraz witryny umieszczane w punktach sprzedaży.

Firma UK Diamond Photofoil została założona w 1968 roku i wyspecjalizowała się w kolorowym, cyfrowym zadruku plastikowych elementów i od ponad 10 lat buduje swoją pozycję w branży, używając drukarki cyfrowej Xeikon 3000.

Na żywo prezentowany będzie transferowy druk cyfrowy w wysokiej rozdzielczości na przedmiotach w kształcie tuby (wykorzystywanych m.in. do produkcji długopisów) oraz opakowaniach do kosmetyków.

David Hitch, dyrektor ds. marketingu, Diamond Photofoil: „Zdecydowaliśmy się na to, żeby wziąć udział w tegorocznej edycji Xeikon Café, ponieważ jesteśmy pionierami w dziedzinie transferowego dekorowania etykiet na gorąco – jest to unikatowa metoda nanoszenia dekoracji. Postrzegamy Xeikon Café jako wyjątkową szansę, żeby zaprezentować szerokiej grupie odbiorców naszą technologię”.

Opracowana przez firmę Diamond Photofoil innowacyjna technologia kolorowego druku fotorealistycznego na plastiku zapewnia wydajną, w pełni zautomatyzowaną produkcję, z wykorzystaniem folii premium opracowanej przez producenta.

David Hitch poprowadzi również ciekawą prezentację podczas konferencji technicznej, która odbędzie się na Xeikon Café.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.