Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dni Otwarte Wanjie w Madrycie z maszyną WJPS-350D

Dni Otwarte Wanjie w Madrycie z maszyną WJPS-350D

Firma Reprograf poinformowała o Dniach Otwartych jednego ze swoich dostawców – firmy Wanjie Europe, która w swojej madryckiej siedzibie od początku kwietnia br. będzie udostępniać do testów semi-rotacyjną offsetową maszynę drukującą Wanjie WJPS-350D. Będą na niej wykonywane zarówno standardowe prezentacje i testy, jak i zindywidualizowane testy produktów klientów.

Dostępna w centrum pokazowym Wanjie maszyna WJPS-350D będzie miała następującą konfigurację: szerokość wstęgi – 350 mm; odwijak Ø700 mm z koronowaniem (Martignoni, Włochy), kontaktowe czyszczenie wstęgi (ACE, Włochy) i prowadzenie wstęgi BST (Niemcy); 6 offsetowych zespołów drukujących z automatycznym registrem (BST) i automatycznym sterowaniem farbą (Caber, Włochy); zespół hot stamping; 1 zespół flexo do lakierowania UV; 1 die cutting unit – semi-rotacyjne wykrawanie; nawijak Ø700 mm z usuwaniem kratki.

Szczegółowe informacje dotyczące formy zgłoszeń uczestników znajdują się na stronie www.reprograf.com.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu