Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dni Otwarte Wanjie w Madrycie z maszyną WJPS-350D

Dni Otwarte Wanjie w Madrycie z maszyną WJPS-350D

Firma Reprograf poinformowała o Dniach Otwartych jednego ze swoich dostawców – firmy Wanjie Europe, która w swojej madryckiej siedzibie od początku kwietnia br. będzie udostępniać do testów semi-rotacyjną offsetową maszynę drukującą Wanjie WJPS-350D. Będą na niej wykonywane zarówno standardowe prezentacje i testy, jak i zindywidualizowane testy produktów klientów.

Dostępna w centrum pokazowym Wanjie maszyna WJPS-350D będzie miała następującą konfigurację: szerokość wstęgi – 350 mm; odwijak Ø700 mm z koronowaniem (Martignoni, Włochy), kontaktowe czyszczenie wstęgi (ACE, Włochy) i prowadzenie wstęgi BST (Niemcy); 6 offsetowych zespołów drukujących z automatycznym registrem (BST) i automatycznym sterowaniem farbą (Caber, Włochy); zespół hot stamping; 1 zespół flexo do lakierowania UV; 1 die cutting unit – semi-rotacyjne wykrawanie; nawijak Ø700 mm z usuwaniem kratki.

Szczegółowe informacje dotyczące formy zgłoszeń uczestników znajdują się na stronie www.reprograf.com.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Czy wiedzą Państwo, czym jest unboxing? W jaki sposób budować markę na trudnym rynku farmaceutycznym? Uczestnicy konferencji „Jak wzmocnić brandy. Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania” już znają na nie odpowiedzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i słuchaczom, którzy wzięli w niej udział. Relację z wydarzenia zamieścimy w czerwcowym wydaniu „Świata DRUKU”, a tymczasem zapraszamy do lektury dwóch artykułów z wydania kwietniowego, w których Joanna Roszkowska (czytaj TUTAJ), Robert Lis i Maciej Sawina (czytaj TUTAJ) przybliżają omawiane podczas konferencji zagadnienia. Tematyka ta będzie rozwijana także podczas jednodniowych szkoleń: „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”, które odbędą się już w czerwcu, a o których przeczytają Państwo w kolejnej informacji.
Zapraszamy!

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, jednak nasz zespół nie poddaje się wahaniom barometru. Rozpoczęliśmy przygotowanie czerwcowego wydania naszego magazynu, w którym rozszerzymy tematykę dotyczącą:

- Rozwiązań konwencjonalnych i hybrydowych w maszynach poligraficznych
- Serwisu i obsługi posprzedażnej a także rynku maszyn używanych
- Obróbki po druku (introligatornia i uszlachetnianie)
- Sposobów zabezpieczeń druków i ochrony marki
- Podłoży drukowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydania „Świata DRUKU” i zgłoszenia swojej firmy do zestawień tematycznych, które znajdą się w tym numerze.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy dwa jednodniowe szkolenia: „Effective Packaging – skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” oraz „Poligrafia w marketingu”. Szkolenia odbędą się w Warszawie w dn. 4 czerwca br. Szczegóły poniżej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu