Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dni Otwarte firmy Omet

Dni Otwarte firmy Omet

Firma Omet organizuje w dniach 24–25 stycznia br. dni otwarte pod hasłem „Omet Hybrid Experience”, podczas których będą prezentowane „na żywo” maszyny drukujące tego wło­skiego producenta, przeznaczone na rynek etykiet i opakowań giętkich. Odbędą się one w Molteno k. Mediolanu.

Omet to producent multitechnologicznych linii produkcyjnych, łączących w ramach jednej maszyny wiele technik drukowania, uszlachetniania i finalnej obróbki, przeznaczonych do przetwarzania etykiet, opakowań i kartonów w zakresie wąskiej i średniej wstęgi. Podczas dni otwartych organizatorzy skoncentrują się na możliwościach oferowanych przez hybrydową technologię druku cyfrowego dla rynku etykiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć pracujące hybrydowe urządzenia drukujące z najnowszej oferty firmy: Omet XJet z napędem Durst i Omet iFLEX z systemem utwardzania UV i UV-LED. Będą mogli również zwiedzić zakłady produkcyjne firmy oraz wysłuchać wykładów specjalistów z firm Ritrama i Durst, a także opinii pierwszego włoskiego użytkownika maszyny XJet (Italgrafica Sistemi).

Aby się zarejestrować i uzyskać dodatkowe informacje, należy skontaktować się z organizatorem poprzez adres: mkt@omet.it.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu