Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Do zobaczenia na EcoPrint Europe 2012

Do zobaczenia na EcoPrint Europe 2012

Od środy, w dniach 26-27 września, w Berlinie odbywają się organizowane po raz pierwszy targi EcoPrint Europe 2012 poświęcone promocji zrównoważonego druku oraz społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – corporate social responsibility). Stoiska 80 wystawców przyciągną odwiedzających z 60 różnych krajów.

Swoje stoiska na targach będą miały marki związane ze zrównoważonym drukiem, takie jak Avery Dennison, Caldera, Coldenhove, Converd, Deutsche Papier, Dickson Coatings, EFI, Epson, HP, Heidelberg, Ilford, Jteck, K-Flow, Konica Minolta, Marabu, Mimaki, Mutoh, Nazdar, Neschen, Ricoh, Roland, Sepiax, Stein Beis, Stora Enso czy Xeikon.

Wśród gości znajdą się marki, takie jak: Axel Springer, Carrefour, Deutsche Post IKEA, Nestle, TBWA, Volkswagen czy Zara.

Jak będzie formuła targów EcoPrint? Goście targowi będą mogli wziąć udział w programie Think, Talk And Take Action, dzięki któremu zapoznają się z proekologicznymi rozwiązaniami i będą mogli je przedyskutować i poznać bliżej podczas seminariów prowadzonych przez specjalistów w zakresie zrównoważonego druku. W programie przewidziano szereg dyskusji, spotkań i konferencji. Siedmiu zarządzających światowymi koncernami, takimi jak Coca-Cola, Toyota, DM: Markt, IKEA, Aveda, Clear Channel, JC Decaux, weźmie udział w seminarium, którego gośćmi specjalnymi będą: Michael Braungart, współtwórca systemu Cradle to Cradle (od kołyski do kołyski) oraz Joachim Schellnhuber, związany z Instytutem Zmian Klimatu w Poczdamie.

Targi EcoPrint są organizowane we współpracy z takimi instytucjami jak: ESMA, Intergraf, POPAI, Verdigris, f:mp, Media Mundo, Ingede, DGI i Two Sides. Mają też wsparcie niemieckiej sekcji Forest Stewardship Council.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Trwają przygotowania do przyszłorocznej, drugiej edycji targów PCI Days 2020, które odbędą się 4 i 5 czerwca 2020 r. w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D. Jest to jedyna w Polsce impreza targowa skierowana do producentów, dostawców i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie maszyny do produkcji, surowce, opakowania, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.

Prognozując trendy na 2020 r., Xerox ogłosił, że w przyszłym roku królować będzie kolor bezbarwny. Uzasadniając ten wybór, Beatriz Custode, Colour Customisation & Engineering Services w firmie Xerox, powiedział: „Może on wzmocnić kolor, rozjaśnić go, czasami może sprawić, że kolor będzie bardziej nasycony”. Technologia druku Xerox – taka jak iGen 5 Press, Iridesse Production Press i nowy PrimeLink C9065/C9070 – pozwala twórcom używać przezroczystego toneru w swoich projektach równie łatwo, jak w przypadku innych kolorów.

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 (12–14 lutego 2020 r.). Organizator wydarzenia zachęca do skorzystania ze strony internetowej, gdzie już uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Jak to działa?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu