Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl firma Ubot 3D, dostawca sprzętu i usług związanych z drukiem przestrzennym, zaprezentuje się wspólnie z firmą AllPrints. Na stoisku obie firmy zaprezentują klientom rozwiązania dla gadżetów marketingowych oraz różnorodne zastosowania druku 3D.

Polska firma Ubot 3D znana jest przede wszystkim z produkcji profesjonalnych drukarek jednogłowicowych FDM oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu do oferty Ubot 3D dołączyła przystępna cenowo seryjna drukarka dwuekstruderowa Ubot 3D Dual. Pozwala ona na wykorzystanie dwóch materiałów do produkcji obiektu, dzięki czemu można na niej drukować elementy wielokolorowe i wymagające rozpuszczalnych podpór. Górna część Ubot 3D Dual jest zamykana, a obudowa ma patriotyczne, biało-czerwone ubarwienie.

Jednocześnie firma Ubot 3D wprowadziła własną linię filamentów. Są one konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne dla zachowania właściwości materiału). Dzięki gotowym ustawieniom dla drukarek Ubot 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie Krakowski producent oferuje U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, w planach ma jednak rozszerzenie oferty materiałów. Jednocześnie w dalszym ciągu na drukarkach Ubot 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wczoraj (15 maja) gościliśmy w łódzkim Bionanoparku na premierze nowego modelu drukarki 3D Ultimaker S5. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do jednego z kolejnych wydań "Świata DRUKU". Natomiast zainteresowanych technologiami przyrostowymi zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez dystrybutora urządzeń Ultimaker – firmę get3D.

Miło nam zaprosić Państwa na tegoroczną, siódmą już edycję konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowaną przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkamy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

Drodzy Czytelnicy,

po dwóch miesiącach wyjątkowo intensywnej pracy nad numerami kwietniowym i majowym zaczynamy już przygotowania do wydania czerwcowego. „Świat DRUKU” – zgodnie ze swoją dewizą – stara się dotrzeć wszędzie, tymczasem późna wiosna to czas wielu wydarzeń branżowych...

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu