Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl firma Ubot 3D, dostawca sprzętu i usług związanych z drukiem przestrzennym, zaprezentuje się wspólnie z firmą AllPrints. Na stoisku obie firmy zaprezentują klientom rozwiązania dla gadżetów marketingowych oraz różnorodne zastosowania druku 3D.

Polska firma Ubot 3D znana jest przede wszystkim z produkcji profesjonalnych drukarek jednogłowicowych FDM oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu do oferty Ubot 3D dołączyła przystępna cenowo seryjna drukarka dwuekstruderowa Ubot 3D Dual. Pozwala ona na wykorzystanie dwóch materiałów do produkcji obiektu, dzięki czemu można na niej drukować elementy wielokolorowe i wymagające rozpuszczalnych podpór. Górna część Ubot 3D Dual jest zamykana, a obudowa ma patriotyczne, biało-czerwone ubarwienie.

Jednocześnie firma Ubot 3D wprowadziła własną linię filamentów. Są one konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne dla zachowania właściwości materiału). Dzięki gotowym ustawieniom dla drukarek Ubot 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie Krakowski producent oferuje U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, w planach ma jednak rozszerzenie oferty materiałów. Jednocześnie w dalszym ciągu na drukarkach Ubot 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

O tym, że architekci na etapie wizualizacji chętnie posługują się papierowymi makietami, wiemy nie od dziś, ale czy papier może znaleźć w architekturze szersze zastosowanie? A gdyby tak... móc zamieszkać w domku z kart? Z Jerzym Łątką, architektem i projektantem pierwszego polskiego domu z papieru, który stanął w kampusie Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, rozmawia Monika Zieleniewska.

Drodzy Czytelnicy,

nowy rok ruszył pełną parą. Dopiero co pracowaliśmy nad styczniowym wydaniem na targi RemaDays, a tymczasem już startujemy z przygotowaniami do lutowego numeru „Świata DRUKU”! Będziemy pisać między innymi o rozwiązaniach sprzętowych dla działu DTP i software’owych dla drukarni, cyfrowym i offsetowym druku dziełowym, zadruku podłoży giętkich, taśmach samoprzylepnych, tekturze, a także o faktoringu i leasingu dla branży poligraficznej. Z nowym numerem pojawimy się na targach Warsaw Pack, Warsaw Book Show oraz Film Video Foto w Łodzi.

Wielkoformatowa drukarka EFI Pro 24f, która będzie prezentowana na warszawskich targach, debiutowała na SGIA Expo w Nowym Orleanie w październiku zeszłego roku. Właśnie trafia na polski rynek, gdzie jego dystrybutorem będzie opolskie Atrium Centrum Ploterowe - pierwsza firma w Europie zajmująca się jego dystrybucją.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu