Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Drukarki 3D i artykuły promocyjne na wspólnym stoisku targowym

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl firma Ubot 3D, dostawca sprzętu i usług związanych z drukiem przestrzennym, zaprezentuje się wspólnie z firmą AllPrints. Na stoisku obie firmy zaprezentują klientom rozwiązania dla gadżetów marketingowych oraz różnorodne zastosowania druku 3D.

Polska firma Ubot 3D znana jest przede wszystkim z produkcji profesjonalnych drukarek jednogłowicowych FDM oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu do oferty Ubot 3D dołączyła przystępna cenowo seryjna drukarka dwuekstruderowa Ubot 3D Dual. Pozwala ona na wykorzystanie dwóch materiałów do produkcji obiektu, dzięki czemu można na niej drukować elementy wielokolorowe i wymagające rozpuszczalnych podpór. Górna część Ubot 3D Dual jest zamykana, a obudowa ma patriotyczne, biało-czerwone ubarwienie.

Jednocześnie firma Ubot 3D wprowadziła własną linię filamentów. Są one konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne dla zachowania właściwości materiału). Dzięki gotowym ustawieniom dla drukarek Ubot 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie Krakowski producent oferuje U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, w planach ma jednak rozszerzenie oferty materiałów. Jednocześnie w dalszym ciągu na drukarkach Ubot 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu