Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Duplo Polska zaprasza na RemaDays

Duplo Polska zaprasza na RemaDays

Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, które odbywać się będą w dniach 16–18 lutego br. w nowym centrum targowym (Warsaw Expo) w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się – po raz kolejny już – firma Duplo Polska. Na stoisku O28 w hali F będzie można zapoznać się z systemami Duplo przeznaczonymi do broszurowania, bigowania, falcowania, oklejania, foliowania oraz banderolowania. Do dyspozycji gości będą również specjaliści z firmy Duplo Polska, którzy zaprezentują i doradzą rozwiązania, ułatwiające i usprawniające procesy produkcyjne w działach introligatorskich drukarń offsetowych oraz rozwiązania dla drukarń cyfrowych i firm reklamowych.

Jednym z najciekawszych punktów prezentacji będzie nowy system broszurujący Duplo 600i. Firma zaprezentowała go po raz pierwszy w Polsce jesienią ubiegłego roku, natomiast na targach RemaDays urządzenie będzie pokazane po raz pierwszy w naszym kraju tak szerokiej publiczności. To nowy system do oprawy zeszytowej, który jest udoskonalonym następcą znanego i popularnego w naszym kraju rozwiązania do produkcji broszur – Duplo 5000. Jego główną zaletą jest możliwość produkcji broszur w formacie albumowym, czyli A4L. Łączy on precyzyjne szycie broszur z „inteligentnym” podawaniem arkuszy. Pracuje z prędkością do 5200 broszur na godzinę. Jego działanie jest oparte na podciśnieniowych wieżach zbierających DSC-10/60i (ich liczbę można rozbudować do sześciu) z możliwością pobierania po kilka lub po jednym arkuszu z każdej półki i łączenia wydruków offsetowych z cyfrowymi. Dodanie do urządzenia opcjonalnego trójnoża DKT-200 z wycinką zwiększa możliwości produkcyjne urządzenia do 9000 broszur/godzinę i umożliwia ich kompletną produkcję, zwiększając w ten sposób jeszcze bardziej wydajność produkcji takich produktów jak broszury w formacie albumowym i szyte oczkowo, katalogi, kalendarze, fotoalbumy, karty menu, książeczki CD, raporty finansowe, instrukcje obsługi i wielu innych.
Nowością w ofercie Duplo Polska jest automatyczna foliarka ALM3222 firmy Fujipla. Duplo Polska jest od stycznia br. dystrybutorem tego japońskiego producenta w Polsce. Na stoisku zaprezentowany zostanie automatyczny model do dwustronnego foliowania wydruków z automatycznym obcinaniem folii.
Goście odwiedzający targi RemaDays będą mogli również zobaczyć w pracy na żywo oklejarkę PUR – model UltraBIND 2000. To – jak podaje producent - najmniejsza na świecie oklejarka z zamkniętym systemem klejenia PUR, zoptymalizowana pod kątem prac drukowanych cyfrowo. Opatentowany, orbitalny system klejenia PUR (P.O.P.S.) to nowa technologia, jaką proponuje Duplo. Z jednej strony umożliwia ona precyzyjne aplikowanie kleju w odpowiednim miejscu, co zapewnia wysoką dokładność klejenia, z drugiej zaś – pozwala na łatwe czyszczenie maszyny przez operatora, znacząco upraszczając codzienną pracę. System ten ogranicza również zużycie kleju PUR oraz środków czyszczących, przynosząc użytkownikom dodatkowe oszczędności.
Kolejną propozycją firmy Duplo Polska, jaką będą mogli zobaczyć goście targów RemaDays, będzie bigówko-falcerka Touchline CF-375. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni. Urządzenie wyposażone jest w opcję automatycznej konfiguracji głębokości bigowania z możliwością ustawiania innych pozycji. Belkę bigowania można w prosty sposób wymienić. Ta nowa technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm.
Ostatnią propozycją, którą będzie można zobaczyć w pracy na stoisku Duplo Polska, będzie banderolownica do zawijania gotowych produktów poligraficznych taśmą – model WKO2-30.
„Jesteśmy przekonani, że już ten ułamek naszej bogatej oferty zachęci gości odwiedzających targi RemaDays do spotkania z Duplo Polska i z naszymi rozwiązaniami. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, gdzie będzie można zobaczyć maszyny, ale również porozmawiać o innych rozwiązaniach, które pomagają usprawnić procesy obróbki produktów poligraficznych” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska.

 

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.