Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Duplo na RemaDays

Duplo na RemaDays

Zupełną nowość – innowacyjny system DC-646 PRO – prezentowaną po raz pierwszy w Polsce, pokaże firma Duplo Polska podczas RemaDays Warsaw. Prezentacja na żywo odbywać się będzie na stoisku Zakładów Artystycznych ART (4E4A), która to firma jest wieloletnim dealerem Duplo na rynku polskim.

„RemaDays Warsaw to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branż reklamowej i poligraficznej. Dlatego – po raz kolejny – zdecydowaliśmy się wziąć w niej udział razem z naszym partnerem. Tym razem chcemy zaprezentować zupełną nowość - innowacyjny system DC-646 PRO. Będzie to pierwsza prezentacja tego urządzenia w naszym kraju i mamy nadzieję, że zainteresuje ono wszystkie firmy, którym zależy na poprawie jakości i wydajności w zakresie obróbki końcowej” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska.
DC-646 PRO to najnowsze rozwiązanie Duplo, umożliwiające bigowanie, cięcie wzdłużne, poprzeczne, perforację fragmentaryczną w jednym przebiegu. Pracuje z prędkością do 30 arkuszy na minutę. Charakteryzuje ją wysoka jakość, łatwość obsługi, precyzja i innowacyjny design. Jak podaje producent jest to najbardziej wszechstronny system do wykańczania dostępny obecnie na rynku, będący odpowiedzią na aktualne trendy rynkowe i potrzeby użytkowników maszyn cyfrowych. Pozwala nie tylko na oszczędność czasu w codziennej produkcji, ale również umożliwia oszczędności z racji tego, że zastępuje trzy urządzenia oraz zapewnia oszczędności miejsca w parku maszynowym użytkowników. W pamięci urządzenia podłączonego do PC możliwe jest przechowywanie nieograniczonej liczby prac, co ułatwia ich łatwe odtworzenie i przyspiesza realizację zlecenia. DC-646 PRO posiada unikalny i precyzyjny mechanizm podający, co znacząco zmniejsza ryzyko uszkodzenia drukowanego arkusza przy pracach wykończeniowych. Wyposażono je również w pojedynczą kamerę CCD do odczytu kodów kreskowych i znaczników register mark. Maszyna minimalizuje pracę operatora i eliminuje ewentualne przestoje wynikające np. z konieczności korzystania z kilku urządzeń. W celu wsparcia użytkowników końcowych firma Duplo zaoferowała w tym urządzeniu zestaw zalecanych szablonów do najbardziej powszechnych oraz wybranych, trudniejszych prac, co ułatwia proces projektowania grafiki dla poszczególnych zleceń. Urządzenie przeznaczone jest m.in. do produkcji perforowanych biletów, metek odzieżowych, pudełek, okładek CD/DVD. Znajduje również zastosowanie przy obsłudze produktów typu direct mailing oraz produkcji kart menu, wizytówek, pocztówek, kart okolicznościowych i szeregu innych produktów.
„To bardzo ciekawe urządzenie i cieszymy się, że możemy je pokazać szerokiej publiczności już na początku roku, właśnie na targach RemaDays Warsaw – mówi Gabriela Swat. – Wszystkich zainteresowanych – zarówno tym, jak i innymi urządzeniami z naszej oferty – serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a nasza bogata oferta umożliwi nam dopasowanie innowacyjnych rozwiązań do konkretnych potrzeb naszych gości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.