Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień Otwarty w Heidelberg

Dzień Otwarty w Heidelberg

8 listopada br. w zakładach firmy Heidelberg w Wiesloch-Walldorf odbędzie się kolejna edycja dni otwartych Info Day Packaging, poświęcona przede wszystkim transformacji cyfrowej i dostosowaniu łańcucha produkcji do automatycznych i inteligentnych procesów.

Organizatorzy przygotowali dla gości dwie główne ścieżki informacyjne oraz serię spotkań ze szczegółowym rozwinięciem tematów odpowiadających potrzebom gości, dotyczących m.in. efektów specjalnych i aplikacji, czy materiałów eksploatacyjnych i serwisu.

Pierwsza ścieżka informacyjna dotyczy inteligentnej produkcji opakowań – prezentowane rozwiązania wskazują drogę do optymalizacji produkcji od otrzymania zamówienia przez produkcję, po dostawę. Druga pokazuje integrację cyfrowych i istniejących procesów offsetowych, pozwalających uzyskać spersonalizowane opakowania.

Przewidziano również pokazy maszyn i rozwiązań: Speedmaster XL 106-6+L Logistics, Speedmaster XL 106-8+LYYL Foilstar, Speedmaster XL 75-8+LYYL Anicolor, Primefire 106, Promatrix 106 CSB, Prinect Smart Bl, Diana X 115, Diana Smart 80, Diana Eye 55, Diana Inspector.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.heidelberg.com/pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu