Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień Otwarty w Heidelberg

Dzień Otwarty w Heidelberg

8 listopada br. w zakładach firmy Heidelberg w Wiesloch-Walldorf odbędzie się kolejna edycja dni otwartych Info Day Packaging, poświęcona przede wszystkim transformacji cyfrowej i dostosowaniu łańcucha produkcji do automatycznych i inteligentnych procesów.

Organizatorzy przygotowali dla gości dwie główne ścieżki informacyjne oraz serię spotkań ze szczegółowym rozwinięciem tematów odpowiadających potrzebom gości, dotyczących m.in. efektów specjalnych i aplikacji, czy materiałów eksploatacyjnych i serwisu.

Pierwsza ścieżka informacyjna dotyczy inteligentnej produkcji opakowań – prezentowane rozwiązania wskazują drogę do optymalizacji produkcji od otrzymania zamówienia przez produkcję, po dostawę. Druga pokazuje integrację cyfrowych i istniejących procesów offsetowych, pozwalających uzyskać spersonalizowane opakowania.

Przewidziano również pokazy maszyn i rozwiązań: Speedmaster XL 106-6+L Logistics, Speedmaster XL 106-8+LYYL Foilstar, Speedmaster XL 75-8+LYYL Anicolor, Primefire 106, Promatrix 106 CSB, Prinect Smart Bl, Diana X 115, Diana Smart 80, Diana Eye 55, Diana Inspector.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.heidelberg.com/pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu