Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień Otwarty z laserami Trotec

Dzień Otwarty z laserami Trotec

Firma Trotec organizuje 22 marca br. w warszawskim hotelu ibis Styles (ul. Zagórna 1a) bezpłatne spotkanie dla osób, które chciałyby rozwijać swój biznes przy pomocy systemów laserowych.

Uczestnicy dowiedzą się o możliwościach zastosowania laserów do cięcia, grawerowania i znakowania, a także jak produkować lepiej, taniej i wydajniej, na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu laserowego, akcesoriów czy materiałów grawerskich.

W programie prezentacja pracy ploterów laserowych serii Speedy (w tym najnowszego modelu Speedy 400 oraz SpeedMarker ze źródłem MOPA) oraz oferta materiałów grawerskich Trotec (w tym nowości: TroGlitter, TroGlass Mirror) i akcesoriów, ponadto prezentacja pomysłów, inspiracji i sposobów efektywnego wykorzystania systemów laserowych, a także demonstracja obróbki laserowej różnego typu materiałów (drewno, akryl, plastik, tworzywo i inne). Uczestnicy spotkania otrzymają specjalną ofertę dzierżawy lasera Trotec przez okres 36 miesięcy oraz pakiet materiałów szkoleniowych z zakresu technologii laserowej.

Organizatorzy informują, że ze względu na jakość szkolenia oraz komfort uczestników spotkanie odbędzie się w małej, kameralnej grupie. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Czy wiedzą Państwo, czym jest unboxing? W jaki sposób budować markę na trudnym rynku farmaceutycznym? Uczestnicy konferencji „Jak wzmocnić brandy. Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania” już znają na nie odpowiedzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i słuchaczom, którzy wzięli w niej udział. Relację z wydarzenia zamieścimy w czerwcowym wydaniu „Świata DRUKU”, a tymczasem zapraszamy do lektury dwóch artykułów z wydania kwietniowego, w których Joanna Roszkowska (czytaj TUTAJ), Robert Lis i Maciej Sawina (czytaj TUTAJ) przybliżają omawiane podczas konferencji zagadnienia. Tematyka ta będzie rozwijana także podczas jednodniowych szkoleń: „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”, które odbędą się już w czerwcu, a o których przeczytają Państwo w kolejnej informacji.
Zapraszamy!

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, jednak nasz zespół nie poddaje się wahaniom barometru. Rozpoczęliśmy przygotowanie czerwcowego wydania naszego magazynu, w którym rozszerzymy tematykę dotyczącą:

- Rozwiązań konwencjonalnych i hybrydowych w maszynach poligraficznych
- Serwisu i obsługi posprzedażnej a także rynku maszyn używanych
- Obróbki po druku (introligatornia i uszlachetnianie)
- Sposobów zabezpieczeń druków i ochrony marki
- Podłoży drukowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydania „Świata DRUKU” i zgłoszenia swojej firmy do zestawień tematycznych, które znajdą się w tym numerze.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy dwa jednodniowe szkolenia: „Effective Packaging – skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” oraz „Poligrafia w marketingu”. Szkolenia odbędą się w Warszawie w dn. 4 czerwca br. Szczegóły poniżej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu