Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień Otwarty z laserami Trotec

Dzień Otwarty z laserami Trotec

Firma Trotec organizuje 22 marca br. w warszawskim hotelu ibis Styles (ul. Zagórna 1a) bezpłatne spotkanie dla osób, które chciałyby rozwijać swój biznes przy pomocy systemów laserowych.

Uczestnicy dowiedzą się o możliwościach zastosowania laserów do cięcia, grawerowania i znakowania, a także jak produkować lepiej, taniej i wydajniej, na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu laserowego, akcesoriów czy materiałów grawerskich.

W programie prezentacja pracy ploterów laserowych serii Speedy (w tym najnowszego modelu Speedy 400 oraz SpeedMarker ze źródłem MOPA) oraz oferta materiałów grawerskich Trotec (w tym nowości: TroGlitter, TroGlass Mirror) i akcesoriów, ponadto prezentacja pomysłów, inspiracji i sposobów efektywnego wykorzystania systemów laserowych, a także demonstracja obróbki laserowej różnego typu materiałów (drewno, akryl, plastik, tworzywo i inne). Uczestnicy spotkania otrzymają specjalną ofertę dzierżawy lasera Trotec przez okres 36 miesięcy oraz pakiet materiałów szkoleniowych z zakresu technologii laserowej.

Organizatorzy informują, że ze względu na jakość szkolenia oraz komfort uczestników spotkanie odbędzie się w małej, kameralnej grupie. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu