Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / „Dziesięć lat później. Inowrocław 2002-2012” – konferencja poligraficzna

„Dziesięć lat później. Inowrocław 2002-2012” – konferencja poligraficzna

18 września 2012 roku w Inowrocławiu odbędzie się konferencja poligraficzna: „Dziesięć lat później. Inowrocław 2002-2012”. Organizują ją Sekcja Poligrafów SIMP, Polska Izba Druku i Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego. Konferencja nawiązuje do podobnej imprezy, która odbyła się w czerwcu 2002 roku.

Podczas obrad będą omawiane między innymi następujące tematy:
- przyszłość książki w dobie rozwoju elektronicznych mediów
- perspektywy rozwoju poligrafii
- zawodowe szkolnictwo poligraficzne
- najnowsze standardy normalizacyjne
- współczesne systemy sterowania barwą.
W programie znajdą się również:
- dyskusja o istotnych problemach z udziałem moderatora,
- zwiedzanie drukarni Pozkal.

Konferencja trwać będzie jeden dzień. Po obradach, o godz. 20.00, przewidziano spotkanie integracyjne z okazji jubileuszu 60-lecia Sekcji Poligrafów SIMP i jubileuszu 20-lecia Polskiej Izby Druku. Dla uczestników pamiętnego spotkania w 2002 roku w Inowrocławiu przewidziano niespodziankę.
Uczestnicy konferencji mają możliwość noclegu w hotelu Medical Spa. Szczegóły organizatorzy podadzą w kolejnych komunikatach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu